Sanace kanalizací – Morava

Jedná se o proces, kterým se opravují a obnovují poškozené nebo zastaralé kanalizační potrubí a šachty. Výhodou sanace je zlepšení funkčnosti a bezpečnosti či prodloužení životnosti. Přehled firem zabývajících se sanací kanalizací v lokalitě Morava.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám komplexní technické práce s podzemními vodami. Provádíme sanace znečištěných podzemních vod, čerpání podzemních vod, odvodnění stavebních jam, čištění jam, prohlídky vrtů TV kamerou a mnoho dalších prací.

Poslat poptávku lidarik.cz 543 210 615

Naše firma dodává netkané technické textilie ze skelných a polyesterových vláken. Prodáváme i materiály pro bezvýkopovou sanaci kanalizace. Dále ploché střechy, a tepelné izolace. Hlavním a dlouhodobým dodavatelem těchto vysoce kvalitních materiálů je firma Johns Manville GmbH (dříve Schuller…

Poslat poptávku alpax.cz 516 417 422

Nabídka zkoušek vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, zkoušky vodotěsnosti vodohospodářských objektů. Opravy netěsných spojů průlezných kanalizačních trub manžetou. Vrtání otvorů včetně napojení kanalizační přípojky.

Poslat poptávku herel.cz 545 233 171

Výroba, prodej a servis zařízení určených k čištění odpadních vod. Prodáváme lapače tuků a olejů a provozujeme čištění zásobníků pitné vody a vodárenských zařízení.

Poslat poptávku abian.cz 544 248 631

Stavební firma s nabídkou služeb pozemního stavitelství, občanské a průmyslové výstavby a rodinných domů. Provádíme vodohospodářské stavby či výstavby kanalizací, vodovodů, rybníků i sanace ploch a skládek včetně zemních a demoličních prací, výstavby komunikací a zpevněných ploch.

Poslat poptávku tufir.cz 572 540 500

Provozujeme stavební firmu. Zaobíráme se výstavbou inženýrských staveb, čističek odpadních vod, kanalizací či vodovodů. Zajišťujeme i sanace betonových konstrukcí. Nabízíme terénní a zemní práce. Disponujeme vlastní stavební technikou a nákladními vozidly.

Poslat poptávku myfa.cz 585 536 256

TŘANOVICE SLUŽBY, se sídlem Třanovice 1, 739 53, Hnojník, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 88, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

Poslat poptávku ops.tranovice.org 558 694 262

JURÁNEK VLADIMÍR, se sídlem Hrubšice 20, 664 91, Ivančice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

Poslat poptávku jm-cisteniodpadu.cz 546 435 052

MACHÁČ MARTIN, se sídlem Kuršova 601/32, 721 00, Svinov-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Malířství,…

Poslat poptávku mbmont.cz 605 806 144

Průzkum a sanace ekologických zátěží, horninového prostředí, azbestů i černých skládek. Přeprava a odstraňování odpadů včetně nebezpečných. Pozemní a vodohospodářské stavby i odbahňování rybníků. Provoz a čištění kanalizací.

Poslat poptávku purum.cz 608 828 778

Sanace kanalizací v lokalitě Morava – detailní popis

Existuje mnoho technologií a metod sanace kanalizací, které se liší podle typu a rozsahu poškození, materiálu potrubí, hloubky uložení, průměru a tvaru potrubí, dostupnosti a finančních možností. 

  • Celoúseková sanace gravitačních potrubí – do potrubí se vloží speciální rukávec z pryskyřice nasycené skelné tkaniny (GFK-Liner), který se pomocí tlaku vzduchu nebo vody přitlačí ke stěnám potrubí a tvrdne. Tím se vytvoří nová vnitřní vrstva potrubí, která je odolná proti korozi, mechanickému namáhání a chemickým látkám.
  • Sanace propustků pod komunikacemi – do propustku pod silnicí nebo železnicí se vloží speciální plastové potrubí (Compact Pipe), které se pomocí tepla roztáhne a přizpůsobí tvaru propustku. Tím se zvýší průtočnost propustku a zabrání se jeho dalšímu poškozování.
  • Burstlining na kanalizaci – do starého potrubí se vtlačuje nové plastové potrubí (HDPE), které pomocí speciálního nástroje (burstingu) rozbije staré potrubí a nahradí ho. Tím se zvýší průměr a pevnost potrubí a eliminuje se nutnost vykopávat zem.
  • Segmenty z polymerbetonu nebo sklolaminátu – do poškozených úseků potrubí se vloží segmenty z polymerbetonu nebo sklolaminátu, které jsou spojeny speciálním lepidlem nebo těsněním. Tím se obnoví tvar a funkce potrubí.
  • Sanace přípojek uličních vpusti – do přípojek uličních vpusti se aplikuje speciální polyuretanový nástřik (Subcote FLP), který utvoří novou ochrannou vrstvu proti korozi a opotřebení.
  • Celoplošný nástřik maltou – na stěny potrubí se nanese speciální maltová směs (ERGELIT), která vyplní trhliny a dutiny a vytvoří novou hladkou vrstvu. Tím se zlepší hydraulické vlastnosti potrubí a sníží se riziko úniku odpadních vod.

Výhody sanace kanalizací

  • Prodloužení životnosti kanalizační sítě 
  • Zlepšení její funkčnosti a bezpečnosti 
  • Snížení rizika úniku odpadních vod a znečištění životního prostředí
  • Úspora nákladů na výstavbu nových potrubí 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.