Popelnice – Morava

Bez popelnice se žádná domácnost ani firma neobejde. Pokud zrovna vybíráte novou popelnici, zaměřte se zejména na její typ, velikost a materiál. Přehled firem prodávajících popelnice v lokalitě Morava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AV centrum, Luboš Brejcha

Dvořákova 715, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

AV centrum zabýváme se prodejem v těchto odvětvích, zemědělské potřeby, domácí potřeby, železářství. Prodej domácích, železářských a zemědělských potřeb. Brejcha Luboš.

2RESPONO, a.s.6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město Bezdlužná

RESPONO, a.s. je regionální společnost, která svými zkušenostmi a kompetentností zaručuje zodpovědné nakládání s odpady v souladu s platnými legislativními předpisy jak České republiky, tak Evropské unie. Svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby a rozvíjí dobrou spolupráci na základě přátelského…

3STKO, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Brněnská 1090/65, Mikulov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost STKO, spol. s r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru působící na Mikulovsku a širokém okolí. Odpad je svážen od cca 30 000 obyvatel a od téměř 1000 firem. Naše společnost se neustále snaží hledat inovativní přístupy a technologie v oboru a podporuje tím dynamický…

4Sečková Blanka

Stavebniny. Prodáváme stavební materiál, střešní krytinu. Veškeré vybavení pro zednické práce. Dále u nás zakoupíte barvy, laky tmely a jiné. Některé zboží na objednávku.

5VM Plast s.r.o.

Nedakonice 527, Nedakonice
Dnes už má zavřeno

Prodáváme plasty. A to desky, tyče, trubky, obaly. Nabízíme Polyamid, Silon, PA6, PA6G, Tecamid, Ertalon, GF30, MAPA, PEEK, Nylatron, PSU, PEI, Ertaxel, PVDF, Cestilen, PE-HD, ABS, Teflon, Sklotextit, Glastic, Glastherm, Novodur - PVC, Polypropylen, Polytan, Polyuretan, Polyethylen, Novoplast,…

6Služby města Slavičína, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Pod Kaštany 50, Slavičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základním předmětem činnosti obchodní společnosti je účelně a hospodárně uspokojovat potřeby města Slavičína v oblasti veřejně prospěšných služeb, s cílem postupného zlepšování životních podmínek občanů Slavičína.

7Element-shop.cz1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Mlýnská 430, Velký Újezd Bezdlužná

Internetový obchod pro stavbu, dům, dílnu, zahradu, průmysl, řemesla i hobby.

8EKO - UNIMED s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Medlov 187, Medlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme svoz odpadu z popelnic a kontejnerů včetně uložení na skládku. Zajišťujeme i nakládání s komunálními, průmyslovými i nebezpečnými odpady. Poskytujeme i pronájem a svoz velkoobjemových kontejnerů 5-10 m3. Prodáváme kontejnery o obsahu 1100 litrů a plastových popelnic 120-240 litrů.

9HARPA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 843/4, Brno - Zábrdovice Bezdlužná

Jsme profesionálové v oblasti plastových popelnic, kontejnerů a odpadových nádob. Nabízíme e-shop pro zákazníky, ale také individuální řešení pro firmy. Naše produkty mají 3letou záruku a kromě výrobku samotných nabízíme i veškeré příslušenství a doplňky.


Popelnice – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Popelnice v lokalitě Morava – detailní popis

Popelnice jsou kontejnery určené pro ukládání odpadu. Používají se k ukládání různých druhů odpadů, včetně organického a nebezpečného odpadu, papíru, plastů a kovů.

Typy popelnic

Existují různé druhy popelnic. Každý druh popelnice je určen pro specifický typ odpadu a má své vlastní specifikace a předpisy týkající se velikosti, materiálu a způsobu sběru.

  • Popelnice na směsný odpad – popelnice černé barvy pro běžný odpad z domácnosti
  • Popelnice na bio odpad – popelnice hnědé barvy pro ukládání odpadu z kuchyně a ze zahrady
  • Popelnice na plast – popelnice žluté barvy 
  • Popelnice na sklo – popelnice zelené barvy
  • Popelnice na papír – popelnice modré barvy
  • Popelnice na kov – popelnice šedé barvy

V dnešní době je velmi důležité, aby lidé správně třídili svůj odpad a ukládali ho do příslušné popelnice. Jedině tím se zajistí správné zpracování odpadu a minimalizace dopadů na životní prostředí.

Materiál popelnic

Popelnice se vyrábějí z různých materiálů, jako je plast, kov, sklolaminát nebo dřevo. Tyto materiály mají různou odolnost vůči povětrnostním podmínkám, vlhkosti a chemikáliím. 

Velikost popelnic

Popelnice mohou být také různých velikostí. Plastové popelnice jsou na trhu k dostání většinou ve dvou velikostech – 120 litrů a 240 litrů. Kovové popelnice se prodávají o objemu 110 litrů. Velké kontejnery mívají objem 1100 litrů.