Odvoz odpadu, suti, hlíny – Vratěnín okres Znojmo

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1TSMB, s.r.o. - TECHNICKÉ SLUŽBY Moravské Budějovice (Znojmo)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
22.4 km Dopravní 1334, Moravské Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Technické, komunální služby. Správa, údržba veřejných komunikací. Provozujeme technické a komunální služby i silniční nákladní autodopravu. Provádíme údržbu a čištění místních komunikací, kanalizace, pohřebiště či veřejného osvětlení i obnovu veřejné zeleně. Zajišťujeme nakládání s odpady včetně…

2Miléř Roman

35.4 km Prostřední 88, Kuchařovice Bezdlužná

Nabízíme stěhování, odvoz odpadu, montáž nábytku a vyklízení domů, firem i veškerých bytových a nebytových prostor. Stěhujeme i těžká břemena jako jsou klavíry, trezory či stroje a podobné. Dále nabízíme montáž a demontáž nábytku.

3.A.S.A. EKO Znojmo, s.r.o.

35.5 km Dobšická 3639/10a, Znojmo
Dnes už má zavřeno

.A.S.A. ve Znojmě zabezpečuje svoz komunálního odpadu, odvoz velkoobjemového odpadu a mobilní sběr nebezpečného odpadu. Čištění a údržbu komunikací zajištuje také pro obce a firmy regionu Znojemska. Občané města Znojma mohou odložit objemné domácí a nebezpečné odpady, použité elektrospotřebiče atd.…

4Bajko František- Autodoprava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
36.3 km Topolová 235, Dobšice Bezdlužná

Provozujeme nákladní a kontejnerovou dopravu. Nabízíme přepravu sypkých a stavebních materiálů, odvoz stavebních sutí a zeminy. Provádíme také zemní a výkopové práce.


Odvoz odpadu, suti, hlíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Odvoz odpadu, suti, hlíny v lokalitě Vratěnín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz odpadu, suti, hlíny najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vratěnín.