Čistírny, čističky odpadních vod a čištění vody, čov - Uherské Hradiště

1 - 6 firem z 6 nalezených

QH SERVIS, spol. s r.o.

Uherské Hradiště, Pivovarská 274 , (1 pobočka)

Firma se zaměřuje především na servis vzorkovačů odpadních vod. Máme vyvinut vlastní vzorkovač - MORAVA 99. Ve vývoji nových typů vzorkovačů pokračujeme s využitím nejmodernějších technologií. Dále poskytujeme servisní služby nejen pro vlastní výrobky, ale i pro starší vzorkovače výrobců Edmund Bühler a Montec ( EPIC, XIAN, PB MOS, CALYPSO, PP 92, PP MSC, PP MOS, XANTOS.......). Provádíme také servis a kalibraci průtokoměrů Q-LOGGER, Q-MONITOR firmy Detectronic.

web www.qhservis.cz

SANEKO spol.s r.o.

Uherský Brod, U Korečnice kontakt +420 572 633 066

Výroba skladovacích, míchacích a záchytných van a nádrží. Zaobíráme se výrobou čistíren odpadních vod, jímek, septiků, odlučovačů tuku a ropných látek i celoplastových rodinných bazénů. Nabízíme i zámečnické práce - frézování, svařování, broušení, soustružení, stříhání i ohýbání plechů a jiné.

web www.saneko.cz

EKO-UH,s.r.o.

Staré Město, Velehradská 1905 kontakt +420 572 542 917

Zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukci budov či stavby rodinných domků na klíč, čistíren odpadních vod a kanalizace. Provádíme zemní práce a demolice, údržbu vodních toků a melioračních kanálů, budování rybníků a silniční motorovou dopravu. Půjčujeme lešení.

web www.ekouh.cz

EBAMA, s.r.o. - organizační složka (pobočka Uherský Brod)

Uherský Brod, U Korečnice 1770 kontakt +420 733 382 013, (1 pobočka)

Nabízíme čistírny odpadních vod a plastové žumpy. A to pro rodinné domy, hotely, penziony, rekreační zařízení, obce a průmysl.

zobrazit detail

Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. (pobočka Uherské Hradiště, Štěpnická)

Uherské Hradiště, Štěpnická 1496 kontakt +420 572 553 394, (3 pobočky)

Provoz a výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Dále provádíme laboratorní rozbory pitné a odpadní vody či opravy a prodej vodoměrů.

web www.svkuh.cz

Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. (pobočka Uherský Brod, Močidla)

Uherský Brod, Močidla 2378 kontakt +420 572 632 063, (3 pobočky)

Provoz a výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Dále provádíme laboratorní rozbory pitné a odpadní vody či opravy a prodej vodoměrů.

web www.svkuh.cz