Čerpadla pro tlakovou kanalizaci – Morava

Potřebujete čerpadlo pro tlakovou kanalizaci? Čerpadla pro tlakovou kanalizaci jsou ideálním řešením pro domy a objekty, které nemají možnost napojení na gravitační kanalizaci. Přehled prodejců čerpadel pro tlakovou kanalizaci v lokalitě Morava.

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1Lidařík, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Železná 680/12, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní technické práce s podzemními vodami. Provádíme sanace znečištěných podzemních vod, čerpání podzemních vod, odvodnění stavebních jam, čištění jam, prohlídka vrtů TV kamerou a mnoho dalších prací.

2Drábek Tomáš - TRITON

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Lazecká 50/49, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem čerpadel pro dům a zahradu, domácích vodáren a zavlažovací techniky včetně příslušenství k čerpadlům. Zprostředkováváme záruční i pozáruční servis čerpadel u nás prodávaných (po domluvě i ostatních). Dále nabízíme tlakové nádoby, redukční ventily, spínače a povrchová

3Inženýrské stavby Hodonín, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Nová 1212/7, Rohatec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme inženýrské stavby jako kanalizace, vodovody, plynovody, komunikací a chodníků, provádění průmyslových staveb, provádění bytových staveb a rekonstrukcí bytových i nebytových staveb.Výroba a prodej hydraulických hadic a hydraulických komponentů.Prodáváme hydraulické koncovky, objímky,…

4SIHAT s.r.o. - dmychadla a vývěvy

Zajištujeme prodej a servis dmychadel a vývěv Elmo, Siemens a Gardner Denver pro ČR a SR.

5Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 410/13, Vyškov-Město Bezdlužná

Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. je společností provozující vodovody a kanalizace s čistírnami odpadních vod na území okresu Vyškov, včetně dalších služeb s vodním hospodářstvím spojených.

6SEBAK spol. s r.o.4 pobočky

3.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Okružní 876/19b, Brno-Lesná Bezdlužná

Provádíme čištění a revize kanalizace, jímek, tukových lapolů, revizních šachet i dešťových vpustí. Děláme bezvýkopové a výkopové opravy a rekonstrukce kanalizace. Frézování robotem. Detekce úniků vody z tlakových potrubí. Pronájem a servis mobilních WC, umývárny, mobilní oplocení, sanitární…

7DRUKOV družstvo- Zásobníky a tlakové nádoby

Cejl 487/18, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stabilních tlakových nádob, ohřívačů vody a výměníků tepla.Disponujeme moderním technickým zázemím včetně 3D návrhů. Výrobce tlakových i netlakových nádob působící na jižní Moravě od roku 1949. Jsme kovodělné družstvo se sídlem a provozovnou v Brně na Cejlu 18. Z širokého…

8Zach Libor - Průtočník

2.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Hodakova 644/23, Troubsko Bezdlužná

Čištění odpadů a kanalizací, prohlídky kanalizace TV kamerou, revize kanalizace. Pročištění a proplachování ležaté kanalizace, uvolňování ucpávek včetně proplachování.

9Otakar Svoboda- Čerpadla Břeclav

Lidická 1647/49, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Hlavní činností naší společnosti je prodej čerpací techniky, domácích vodáren, čerpadel a náhradních dílů. Zprostředkováváme opravy čerpadel všech významných výrobců. S výběrem vhodného čerpadla Vám rádi odborně poradíme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

10HEREL spol. s r.o.1 pobočka

Nabídka zkoušek vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, zkoušky vodotěsnosti vodohospodářských objektů. Opravy netěsných spojů průlezných kanalizačních trub manžetou. Vrtání otvorů včetně napojení kanalizační přípojky.


Firmy v dalších lokalitách


Čerpadla pro tlakovou kanalizaci v lokalitě Morava – detailní popis

Čerpadla pro tlakovou kanalizaci jsou zařízení, která slouží k odčerpávání odpadních vod z míst, kde není možné vybudovat běžnou gravitační kanalizaci. Čerpadla musí být schopna překonat výškový rozdíl a přetlak v tlakovém potrubí, proto se často používají vřetenová čerpadla s řezacím nebo mělnícím zařízením. Čerpadla se instalují do přečerpávacích jímek, které jsou vybaveny elektrorozvaděčem a zpětnou klapkou. Vyrábějí v různých provedeních a parametrech.

Jak vybrat čerpadlo pro tlakovou kanalizaci?

  • Zjistěte hodnotu přetlaku v tlakovém potrubí, kterou musí čerpadlo překonat. Tuto informaci by vám měl poskytnout provozovatel kanalizace.
  • Zvolte typ čerpadla podle velikosti a hloubky studny nebo jímky, do které ho chcete instalovat. Doporučuje se dodržet rozdíl min. 30 mm mezi stěnou studny a čerpadlem.
  • Určete požadovaný průtok čerpadla podle počtu odběrných míst a osob v domácnosti. Průtok se udává v litrech za hodinu nebo za minutu.
  • Vyberte materiál čerpadla podle kvality a znečištění vody. Pro čerpání splašků je vhodné použít nerezové nebo celolitinové čerpadlo s řezacím nebo mělnicím zařízením.
  • Zkontrolujte napětí a výkon čerpadla a zda je vybaveno plovákem nebo ochranou před suchoběhem. Plovák slouží k automatickému zapínání a vypínání čerpadla podle hladiny vody. Ochrana před suchoběhem zabrání poškození čerpadla při nedostatku vody ve studni.