Čerpadla pro tlakovou kanalizaci – Morava

Potřebujete čerpadlo pro tlakovou kanalizaci? Čerpadla pro tlakovou kanalizaci jsou ideálním řešením pro domy a objekty, které nemají možnost napojení na gravitační kanalizaci. Přehled prodejců čerpadel pro tlakovou kanalizaci v lokalitě Morava.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám komplexní technické práce s podzemními vodami. Provádíme sanace znečištěných podzemních vod, čerpání podzemních vod, odvodnění stavebních jam, čištění jam, prohlídky vrtů TV kamerou a mnoho dalších prací.

Poslat poptávku lidarik.cz 543 210 615

2 Drábek Tomáš - TRITON

Zabýváme se prodejem čerpadel pro dům a zahradu, domácích vodáren a zavlažovací techniky včetně příslušenství k čerpadlům. Zprostředkováváme záruční i pozáruční servis čerpadel u nás prodávaných (po domluvě i ostatních). Dále nabízíme tlakové nádoby, redukční ventily, spínače a povrchová

Poslat poptávku triton-drabek.cz 585 231 280

Provádíme inženýrské stavby jako kanalizace, vodovody, plynovody, komunikací a chodníků, provádění průmyslových staveb, provádění bytových staveb a rekonstrukcí bytových i nebytových staveb.Výroba a prodej hydraulických hadic a hydraulických komponentů.Prodáváme hydraulické koncovky, objímky,…

Poslat poptávku 518 360 124

Zajištujeme prodej a servis dmychadel a vývěv Elmo, Siemens a Gardner Denver pro ČR a SR.

Poslat poptávku sihat.cz 516 418 172

Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. je společností provozující vodovody a kanalizace s čistírnami odpadních vod na území okresu Vyškov, včetně dalších služeb s vodním hospodářstvím spojených.

Poslat poptávku vakvyskov.cz 517 324 930

Provádíme čištění a revize kanalizace, jímek, tukových lapolů, revizních šachet i dešťových vpustí. Děláme bezvýkopové a výkopové opravy a rekonstrukce kanalizace. Frézování robotem. Detekce úniků vody z tlakových potrubí. Pronájem a servis mobilních WC, umývárny, mobilní oplocení, sanitární…

Poslat poptávku sebak.cz 545 222 278

Zabýváme se výrobou stabilních tlakových nádob, ohřívačů vody a výměníků tepla.Disponujeme moderním technickým zázemím včetně 3D návrhů. Výrobce tlakových i netlakových nádob působící na jižní Moravě od roku 1949. Jsme kovodělné družstvo se sídlem a provozovnou v Brně na Cejlu 18. Z širokého…

Poslat poptávku drukov.cz 545 211 391

Čištění odpadů a kanalizací, prohlídky kanalizace TV kamerou, revize kanalizace. Pročištění a proplachování ležaté kanalizace, uvolňování ucpávek včetně proplachování.

Poslat poptávku prutocnik.cz 602 710 726

Nabídka zkoušek vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, zkoušky vodotěsnosti vodohospodářských objektů. Opravy netěsných spojů průlezných kanalizačních trub manžetou. Vrtání otvorů včetně napojení kanalizační přípojky.

Poslat poptávku herel.cz 545 233 171

Provádíme kompletní servis a opravy čerpací techniky v regionu Boskovice a Blansko.

Poslat poptávku cerpadlamarek.cz 606 231 432

Čerpadla pro tlakovou kanalizaci v lokalitě Morava – detailní popis

Čerpadla pro tlakovou kanalizaci jsou zařízení, která slouží k odčerpávání odpadních vod z míst, kde není možné vybudovat běžnou gravitační kanalizaci. Čerpadla musí být schopna překonat výškový rozdíl a přetlak v tlakovém potrubí, proto se často používají vřetenová čerpadla s řezacím nebo mělnícím zařízením. Čerpadla se instalují do přečerpávacích jímek, které jsou vybaveny elektrorozvaděčem a zpětnou klapkou. Vyrábějí v různých provedeních a parametrech.

Jak vybrat čerpadlo pro tlakovou kanalizaci?

  • Zjistěte hodnotu přetlaku v tlakovém potrubí, kterou musí čerpadlo překonat. Tuto informaci by vám měl poskytnout provozovatel kanalizace.
  • Zvolte typ čerpadla podle velikosti a hloubky studny nebo jímky, do které ho chcete instalovat. Doporučuje se dodržet rozdíl min. 30 mm mezi stěnou studny a čerpadlem.
  • Určete požadovaný průtok čerpadla podle počtu odběrných míst a osob v domácnosti. Průtok se udává v litrech za hodinu nebo za minutu.
  • Vyberte materiál čerpadla podle kvality a znečištění vody. Pro čerpání splašků je vhodné použít nerezové nebo celolitinové čerpadlo s řezacím nebo mělnicím zařízením.
  • Zkontrolujte napětí a výkon čerpadla a zda je vybaveno plovákem nebo ochranou před suchoběhem. Plovák slouží k automatickému zapínání a vypínání čerpadla podle hladiny vody. Ochrana před suchoběhem zabrání poškození čerpadla při nedostatku vody ve studni.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.