Obaly pro elektroniku – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kostiha Michal - 230VOLTU.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Sirotčinci 1782/7, Znojmo Bezdlužná

E-shop 230 voltu.cz nabízí široký sortiment elektroinstalačního materiálu pro velkoobchodní i maloobchodní prodej.

2BENOFOL, s.r.o.

Skřičkova 1478/16, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se od roku 1994 zabývá zpracováním materiálu pro průmyslové a potravinářské odvětví. Převážně se zabývá činností obchodní - prodejem obalového materiálu a jeho dalším zpracováním.

3Pack Shop3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(92)
Nádražní okruh 671…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Model Pack Shop nabízí komplexní sortiment standardních obalů a pomocných balicích prostředků. Veškeré zboží máme ihned k odběru. V naší nabídce naleznete papírové obaly, kartonové krabice i dárkové krabičky. Prodáváme také nápojové, zásilkové a přepravní obaly.

4BRITRADE spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
L. Váchy 1582, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme materiály, stroje a zařízení pro signmaking, sítotisk, digitální tisk a elektroniku. Dále v našem sortimentu naleznete plotrové, magnetické, tiskové a laminační fólie, bannery, desky či LED diody. Mimo jiné zakoupíte u nás tiskové stroje, termolisy, laminátory, čisticí válce nebo ochranné…

5VIPOL media s.r.o.

Společnost zaměřená na obaly na bezkontaktní platební karty, pasy, doklady, který blokuje snímání signálů a brání čtení údajů.

6Wiejowski Adam

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nový svět 139/3, Hlučín, Darkovičky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej audio a video techniky, stereo sestav, zesilovačů, sluchátek, gramofonů, domácích kin, kabelů, stojanů a doplňků. Dále nabízíme reprosoustavy, dárkové poukazy a Hi-Fi stereo.

7Kozarová Lenka

Internetový obchod nabízí široký sortiment pouzder a obalů na tablety. Na výběr jsou různé vzoru obalů a pouzder všech nejprodávanějších velikostí.


Obaly pro elektroniku – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Obaly pro elektroniku v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obaly pro elektroniku najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.