Obaly pro automobilový průmysl – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Mergon Czech s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Evropská 865, Modřice
Otevřeno do 16:30

Provozujeme výrobu plastových dílů vyfukováním a vstřikováním pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Jsme výrobce kopírovací techniky a dále obaly pro nářadí a nástroje a také děláme komponenty pro bílou techniku a dále pro Hračky. Děláme montáže podsestav a to včetně kovových komponent.

2Letoplast s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Pražská 258/91, Letovice
Otevřeno do 16:00

Letoplast s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Lefevere Group, rodinou vlastněná skupina společností založených v roce 1900 se sídlem v Belgii. V České republice podnikající od roku 1995. V roce 1995 založená jako Wood & Plastic s.r.o. k výrobě reproduktorů známých světových značek, v roce…

3LUVE - PLAST, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kelčany 64, Kelčany Bezdlužná

Společnost LUVE - PLAST, s.r.o. se zabývá výrobou plastových výlisků, uplatnitelných v automobilovém průmyslu, technickém průmyslu, potravinářském průmyslu, výrobním či spotřebním průmyslu. Produkce je realizována technologií vstřikování. Metoda vstřikování je nejrozšířenější technologií pro…

4PPO GROUP CZ, s.r.o.

Výroba a prodej plastových přepravek pro potravinářský průmysl.

5BENOFOL, s.r.o.

Skřičkova 1478/16, Kuřim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se od roku 1994 zabývá zpracováním materiálu pro průmyslové a potravinářské odvětví. Převážně se zabývá činností obchodní - prodejem obalového materiálu a jeho dalším zpracováním.

6BONET industries a.s.

Naším oborem je strojírenská výroba dílů na míru. Cílem je od počátku přímá spolupráce s velkými renomovanými firmami v teritoriu Evropské unie. Průběžně investujeme do nových sofistikovaných výrobních technologií a měření abychom si zachovali schopnost konkurence na náročném evropském trhu.

7Kubíček Karel s.r.o.2 pobočky

Stolářská 490, Uherský Brod
Otevřeno do 15:00

Naším prioritním oborem jsou dokončovací práce zejména plastových dílů pro seriovou výrobu v automobilovém průmyslu. Jedná se o závěrečnou výrobu, kontrolu, kompletaci, expedici plastových dílů vyráběných seriově.

8Smart Product Solution s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem průmyslových obalových materiálů a obalů včetně vratných obalů zejména pro automobilový a spotřební průmysl.

9Pack Shop3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(92)
Nádražní okruh 671…, Opava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Model Pack Shop nabízí komplexní sortiment standardních obalů a pomocných balicích prostředků. Veškeré zboží máme ihned k odběru. V naší nabídce naleznete papírové obaly, kartonové krabice i dárkové krabičky. Prodáváme také nápojové, zásilkové a přepravní obaly.

10BRANOPAC CZ s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kollárova 1694, Veselí nad Moravou Bezdlužná

Vyrábíme přepravní obaly, vaky, sáčky, proložky a přířezy, dodáváme antikorozní obalové materiály s VCI: papíry, fólie, oleje, roztoky, AL-bariérové fólie 3 a 4 vrstvé, vysoušedla, čidla vlhkosti, otřesu a pohybu i antistatické sáčky. Prodáváme řezací a odvíjecí systémy Hüdig + Rocholz, pečící…


Firmy v dalších lokalitách


Obaly pro automobilový průmysl v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obaly pro automobilový průmysl najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.