Zachycovací postroje – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme pracovní oděvy a obuv Panda, VM IMPORT v širokém sortimentu. Prodáváme pracovní rukavice, ochranné pracovní pomůcky OPP na ochranu zraku, sluchu, dechu, přilby, respirátory, výstražné oděvy, zimní pracovní oblečení a reklamní textil. Poskytujeme náhradní plnění.

2SP SPORT s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
J. A. Bati 5648, Zlín Bezdlužná

Prodejna a půjčovna outdorového vybavení se zaměřením na turistiku, skialpinismus, horolezectví. Zakoupíte zde ručně šité boty Makara. Nabízíme také lavinové kurzy.

3Pronovo - Morava, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Navrátilova 1215/10A, Ostrava-Svinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej i servis řetězových a lanových vazáků, textilních smyček, popruhů, vázacích bodů, bezpečnostních postrojů a jistících systémů. Zajišťujeme školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o bezpečnosti práce, práce ve výškách a nad volnou hloubkou i pro vysokozdvižné vozíky.

4Fajfrlík Karel - ALEXANDRA - chráněné pracoviště invalidů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vítkovická 3078/14, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, včetně oděvů a obuvi pro všechny profese. Prodáváme pracovní rukavice, pracovní oděvy a obuv, ochrany zraku, sluchu a hlavy či bezpečnostní postroje, respirátory a masky. Šijeme na zakázku. Poskytujeme náhradní plnění.

5PREVENT MORAVA s.r.o.

Zabýváme se požární ochranou, bezpečností práce a zajišťujeme školení PO, BOZP včetně zpracování dokumentace PO a BOZP. Provádíme revize hasicích přístrojů, hydrantů a protipožární nátěry. Koordinátor BOZP. Nabízíme jistící systémy a zajištění osob proti pádu z výšky a do hloubky, zachycovací…


Firmy v dalších lokalitách


Zachycovací postroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zachycovací postroje najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.