Zachycovací postroje - Jihomoravský kraj

1 - 4 firem z 4 nalezených

SP SPORT s.r.o.

Zlín, J. A. Bati 5648

Prodejna a půjčovna outdorového vybavení se zaměřením na turistiku, skialpinismus, horolezectví. Zakoupíte zde ručně šité boty Makara. Nabízíme také lavinové kurzy.

web www.spsport.cz

Pronovo - Morava, s.r.o.

Ostrava-Svinov, Navrátilova 1215/10A kontakt +420 553 620 705

Výroba, prodej i servis řetězových a lanových vazáků, textilních smyček, popruhů, vázacích bodů, bezpečnostních postrojů a jistících systémů. Zajišťujeme školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o bezpečnosti práce, práce ve výškách a nad volnou hloubkou i pro vysokozdvižné vozíky.

web www.pronovo-morava.cz

Fajfrlík Karel - ALEXANDRA - chráněné pracoviště invalidů

Ostrava-Moravská Ostrava, Vítkovická 3078/14 kontakt +420 596 622 270

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, včetně oděvů a obuvi pro všechny profese. Prodáváme pracovní rukavice, pracovní oděvy a obuv, ochrany zraku, sluchu a hlavy či bezpečnostní postroje, respirátory a masky. Šijeme na zakázku. Poskytujeme náhradní plnění.

web www.alexandra-ov.cz

PREVENT MORAVA s.r.o.

Ostrava-Slezská Ostrava, Michálkovická 1942/86 kontakt +420 596 244 693

Zabýváme se požární ochranou, bezpečností práce a zajišťujeme školení PO, BOZP včetně zpracování dokumentace PO a BOZP. Provádíme revize hasicích přístrojů, hydrantů a protipožární nátěry. Koordinátor BOZP. Nabízíme jistící systémy a zajištění osob proti pádu z výšky a do hloubky, zachycovací postroje, OOPP.

web www.preventmorava.cz