Truhlářské potřeby, potřeby pro truhláře – Morava

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1D-Holz, s.r.o.4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Poříčí 2425/15, Blansko
Otevřeno do 17:00

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

2Polák Jozef

Výroba a prodej nábytku. Výroba kuchyní a atypického nábytku. Prodej plošných materiálů, zdravotních roštů a matrací včetně potřeb pro truhláře.

3MIRROR CZ, spol. s r.o.2 pobočky

Vyrábíme kastlová okna a dřevěná eurookna, balkonové a vchodové dveře, vrata i protipožární okna a dveře.

4NĚMEČEK VÁCLAV-DŘEVOOBRÁBĚCÍ NÁSTROJE

Naším oborem je prodej nástrojů pro zpracování dřeva, plastů a materiálů pro nábytkářské provozy. Prodej a distribuce - dřevoobráběcí a diamantové nástroje.

5ARDEN - stolařské potřeby s.r.o.

Měšťanská 1947/101, Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Máme prodejnu pro stolaře (truhláře), nábytkáře nebo kutily a dodává široké síti svých zákazníků nábytkové kování, stavební kování, nábytkové doplňky, stolařské potřeby, nábytková (kuchyňská) dvířka, nábytkové kování Hettich a mnoho dalších komponentů, které jsou potřeba k výrobě, opravě či…

6KOVOPOL, s.r.o.

Zabýváme se hlavně prodejem výrobků a materiálů potřebných k výrobě kuchyní a nábytku a to jak pro výrobce nábytku tak pro koncového zákazníka. Zavádíme formátování laminových a pracovních desek pro zákazníky. Jedná se o nařezání a ohranování laminových a pracovních desek dle požadavků zákazníka…

7DŘEVO TRUST, a.s.28 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Skopalíkova 2600/47, Kroměříž Bezdlužná

Zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše a baterie. Prodáváme také dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.

8DELIKA, s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Napajedelská 1639, Otrokovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem zboží především pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. Máme i svou stolářskou dílnu, ke jsme schopni vyrobit kvalitní nábytek na míru.

9Velecký Radim - Stolářství

Údolní 1629, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka zakázkové výroby nábytku, dětských pokojů, ložnic, kuchyní či renovace kuchyní, včetně spotřebičů, skříní a vestavěných skříní i bytových doplňků. Dále dodáváme psí boudy, přístřešky a pergoly, obklady stěn i garážová stání. V nabídce výroba a montáž zahradních domků.

10DŘEVO TRUST, a.s. (pobočka Prostějov)28 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Určická , Prostějov Bezdlužná

Prodej zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše, baterie, dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.


Firmy v dalších lokalitách


Truhlářské potřeby, potřeby pro truhláře v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Truhlářské potřeby, potřeby pro truhláře najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.