Respirátory prachu – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Bilíková Blanka - SafeArt - ochranné pracovní pomůcky3 pobočky

Lesní 3609/25, Hodonín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme široký sortiment pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek. Výrobky si můžete zakoupit na našem webu a v kamenné prodejně v Hodoníně. Kontakty naleznete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

2M.A.T. Group, s.r.o. - Želežárství M.A.T. (pobočka Vizovice)13 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Masarykovo nám. 1040, Vizovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme železářské zboží a prodáváme hřebíky, vruty, šrouby, kování, zámky, schránky, sekery i kladiva, pily, klíče, kleště, vrtáky, svěrky, brusné papíry a kotouče, spárovačky, řezačky, respirátory, přilby a míchačky, kolečka, lopaty i krumpáče. V sortimentu naleznete i ochranné pracovní pomůcky.

3ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka

Vyrábíme a nabízíme utěrky z netkané textilie, utěrky vlhčené, průmyslové, jednorázové ochranné pracovní oděvy, respirátory, papírové ručníky, toaletní papír, čistící a desinfekční chemii, stojany a zásobníky.

4KLIMAIR, spol s r. o.

Kšírova 277, Brno Bezdlužná

Filtry pro klimatizační vzduchotechnická zařízení, filtrační media (textilie), kapsové filtry, kazetové, carbofiltry, filtry, lapače tuku, filtrační články, hepa filtry, příslušenství. Výroba podléhá požadavkům ISO.

5Hemar, spol. s r.o.

Babice 280, Babice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma byla založena roku 1992. Od počátku prodává osobních ochranné pracovní pomůcky, pracovní obuv, oděvy a rukavice. Dalším významným sortimentem jsou čisticí, dezinfekční, toaletní a úklidové prostředky.

61. CORY CZ spol. s r.o.

Naše společnost je na českém trhu od roku 2003, a v postupném vývoji zahraničního obchodu se ustálila na oblast Číny a Jižní Korei. Snažíme se zajistit produktový cíl s asijským výrobními možnostmi. Od roku 2014 jsmesoučástí obchodní sítě NEW FUTURE GROUP.

7EVZ servis s.r.o.

Dvorecká 363, Brno Bezdlužná

ODSAVAČE EMULZNÍ A OLEJOVÉ MLHOVINY ŘADY OAM. Filtrování a separace emulzní mlhy. Odsavače OAM jsou určeny pro odsávání a separaci emulzní a olejové mlhoviny, převážně pro CNC obráběcí stroje. Svoje uplatnění nachází také pro řešení různých aplikací a případů, kde je zapotřebí řešit separaci…

8ML economy-accounting spol. s r.o.

Hasičská 551/52 , Ostrava, Hrabůvka
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej ochranných pracovních oděvů, rukavic, pracovní obuvi, jednorázových oděvů a dalšího sortimentu.

10Fajfrlík Karel - ALEXANDRA - chráněné pracoviště invalidů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vítkovická 3078/14, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, včetně oděvů a obuvi pro všechny profese. Prodáváme pracovní rukavice, pracovní oděvy a obuv, ochrany zraku, sluchu a hlavy či bezpečnostní postroje, respirátory a masky. Šijeme na zakázku. Poskytujeme náhradní plnění.


Firmy v dalších lokalitách


Respirátory prachu v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Respirátory prachu najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.