Nýtovací kleště – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1M.A.T. Group, s.r.o. - Želežárství M.A.T. (pobočka Vizovice)13 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Masarykovo nám. 1040, Vizovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme železářské zboží a prodáváme hřebíky, vruty, šrouby, kování, zámky, schránky, sekery i kladiva, pily, klíče, kleště, vrtáky, svěrky, brusné papíry a kotouče, spárovačky, řezačky, respirátory, přilby a míchačky, kolečka, lopaty i krumpáče. V sortimentu naleznete i ochranné pracovní pomůcky.

2D-Holz, s.r.o.4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(214)
Poříčí 2425/15, Blansko
Otevřeno od 7:00

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

3ABAUT s.r.o.

Plachty 514/8, Brno Bezdlužná

Velkoobchod se spojovacími a upevňovacími materiály.

4ATILA STÝL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hněvkovského 574/87, Brno Bezdlužná

Zaměřujeme se na maloobchodní a velkoobchodní prodej řezacích a brusných kotoučů, svařovací techniky,kotevní techniky a nářadí. Seženete u nás velký výběr ochranných pomůcek. Provádíme poradenskou činnost na míru.

5SIWECO, s.r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Poupětova 1132/7, Olomouc
Otevřeno od 7:30

Prodejce svařovacích materiálů, svařovací techniky, elektronářadí, brusiva, kompresorů a dílenského nářadí.

6TOWELIN družstvo

Firma se zabývá svařováním oceli, nerezu a slitin Al a také opravami navařováním součástí či konstrukcí. Provádíme navařování metodou TIG a mikroTIG na součástech i po tepelném zpracování. Dále se zaměřujeme na prodej nástrojů a nářadí pro strojírenství.

7SPOMAT, spol. s r.o.

SPOMAT, spol. s r.o. Zabýváme se výrobou a velkoobchodním prodejem spojovacího materiálu. Výroba a prodej spojovacího materiálu,vruty,šrouby,šroubky.

8METESS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Petrovská 565, Vikýřovice Bezdlužná

Jsme specialisté na vývoj a výrobu přípravků a strojů pro spojování plastů metodou: tepelné nýtování, ruční tepelné nýtování, nýtování horkým vzduchem, šroubování, sponkování, laserové svařování.

9Prodáváme Online s.r.o.- Naradi-hed.cz

Prodáváme nářadí značek Makita, Narex, Knipex nebo Bosch. Nabízíme aku a auto nářadí, brusný a řezný materiál, kompresory, nýtovací kleště, kufry, boxy, brašny na nářadí, měřicí techniku, kovoobráběcí nástroje, čisticí a úklidovou techniku a další.


Firmy v dalších lokalitách


Nýtovací kleště v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nýtovací kleště najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.