Modelářské nářadí – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1HANOL s.r.o.- Hanol.cz

Prodáváme elektrické ruční nářadí značek Bosch, Festool, Protool, Narex, Makita, Dremel, Skil a zahradní techniku a sekačky na trávu Stiga, Honda, Atco. Dále prodáváme pneumatické nářadí a kompresory Schnaider a Bosch. Poskytujeme servis, provozujeme půjčovnu.

2JOMITA s.r.o. - MEGAmotory

Hudcova 321/76j, Brno-Medlánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JOMITA s.r.o. s provozovnou v Brně, Medlánkách na Hudcově ulici působí v oblasti vývoje elektromotorů pod značkou MEGA, vyrábí modelářské nářadí a elektronické přístroje. Stejnosměrné elektromotory VAC. Elektromotory do 48 VDC, 230 VAC do 500W. Elektromotory s převodovkou do 10Nm.…

3ASTRA,spol. s r.o.1 pobočka

Prakšická 2589, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej RC modelů letadel, lodí, aut, vrtulníků, vysílačů, modelářské elektroniky a příslušenství. Maloobchodní podniková prodejna. Zastoupení značek Blade, E-flite, Spektrum, Hangar 9, Losi, ECX, Vaterra, Evolution, Dynamite, Traxxas, Ripmax, BlackMagic, Duremax,…

4Borský Ivo, Ing. - BOALLGET1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Heřmanická 1469/47, Ostrava-Slezská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje sběratelských kovových a plastikových modelů, RC modelů, hraček, her i školních a kancelářských potřeb. Dále prodáváme modely stavebních strojů, autodráh, sběratelských figurek, puzzlí a PC her. V sortimentu nabízíme i zboží potřebné pro dům a zahradu.

5ILPE s.r.o.

ILPE s.r.o. Internetový obchod s RC a SRC modely včetně příslušenství. Modelářské a hobby potřeby.

6AEROTEAM, spol. s r.o.

Svárov 922, Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme propagační věci s motoristickou tématikou (plakáty závodních automobilů, samolepky), též propagace letectví a železnice, obtisky pro plastikové modeláře, propagační trička, čepice, mikiny, přístrojové panely, repliky leteckých přístrojů atd.

7Skoták Petr

Půjčování nářadí a nástrojů. Nabízím nářadí elektrické, ruční, modelářské, dále příslušenství a spotřební materiál.

8Šabatka Jaroslav, Ing.1 pobočka

Schodová 1217/4, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Prodáváme vybavení pro výrobu svíček a mýdel, dále nabízíme hobby potřeby a bižuterii. Prodáváme modelovací a licí hmoty, formy na svíčky, aromata, silice, korálky, vonné tyčinky, lepidla, křišťálové pryskyřice a nářadí.

9Karel Váňa- Zahradní železnice

4.7
★★★★★
★★★★★
(139)
Střížov 101 , Drahanovice Bezdlužná

Zabýváme se návrhy a výstavbou zahradních modelových železnic.

10Pipek Richard- Ardrone-shop.cz

Internetový prodej kvadrikoptér Parrot AR Drone, příslušenství, náhradních a tuningových dílů, baterií a oblečení. Nabízíme konektory, trička a nářadí pro RC modely a modeláře.


Firmy v dalších lokalitách


Modelářské nářadí v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Modelářské nářadí najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.