Whisky – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1L & M nápoje s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polní 5, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej alkoholických a nealkoholických nápojů, piva, vína, lihovin. Naše firma vznikla v roce 1998 jako sdružení fyzických osob. Zabýváme se prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Do našeho sortimentu patří lihoviny - tuzemské i zahraniční, pivo - sudové i láhvové, víno,…

2Alter Ego - Prodejna rumu a whisky1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Farní 20, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Alter Ego - Prodejna rumu a whisky, se sídlem Farní 20, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

3Whisky Club - Ing. Petr Křenek

Whisky Club - Ing. Petr Křenek, se sídlem Mahenova 2225/25, 794 01, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

4Kratochvílovci spol.s r.o.4 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U dálnice 777, Modřice Bezdlužná

Provozjeme velkoobchodní a také maloobchodní prodej skotské sladové whisky i irské whisky a vodky premium quality a pisco z Chile i také cachaca ypióca z Brazílie.

5THE WHISKY SHOP s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(113)
Tábor 2214/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Prodáváme destiláty. Skotské jednosladové a irské whiskey, karibské rumy, cognac, armagnac, calvados a brandy.

6RUDOLF JELÍNEK a.s. - destiláty vín3 pobočky

Specializujeme se na destiláty, vína a likéry. Nabízíme slivovice, hruškovice, bylinné likéry Praděd a Luhačovická, Plum likér, Plum vodku a GoldCock whisky. Prodáváme i kosher produkty. Pořádáme exkurze DISTILLERY LAND. Nabízíme také dárkovou výrobu na přání.

7TEKO, spol. s r. o.

Tichá 110, Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme kvalitní ročníky vín, koňaků, whisky, tabákové výrobky a pochutiny.

8Růžička Marek- TWP GLASS

tř. T. G. Masaryka…, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme tabákové výrobky, víno či whisky.

9PRO DRINKS spol. s r.o.

Karvinská 1899 , Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej absinthu. Dále nabízíme whisky Johnnie Wolker, Grant‘s, Chivas Regal, Tullamore Dew, Label, Jameson a Old Smuggler.


Whisky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Whisky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Whisky najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.