Stolní, minerální vody – Morava

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1LÉKÁRNY HYTYCH s.r.o.3 pobočky

Brněnská 361/27a, Hustopeče
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme výdej léčiv na recept i bez receptu. Dále nabízíme prodej potravinových doplňků, zdravotní kosmetiky a také zdravotní obuvi.

2Obec Šaratice

Náves 83, Šaratice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov, kraj Jihomoravský. Poblíž obce vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako Šaratica. Obecní úřad zveřejňuje veškeré aktuality a informace na úřední desce. V obci nalezneme ZŠ a MŠ Šaratice, knihovnu, poštu zdravotní služby a další.

3MULTIPLY, spol. s r.o.

Firma Multiply spol. s r.o. je na českém trhu od roku 1998. Zabýváme se dovozem, montáží a prodejem malých filtračních jednotek a přístrojů na úpravu vody procesem reverzní osmózy. Takto upravená voda je náhradou vody destilované a s úspěchem se používá v nejrůznějších technických oborech,…

4ZLATÝ JELEN VIZOVICE s.r.o.

Specializujeme se na přírodní pramenitou vodu s obsahem vápníku a hořčíku.

5FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o.9 poboček

Malý Val 1586, Kroměříž
Otevřeno od 7:00

Specializují se na velkoobchodní i maloobchodní prodej nápojů, jako pivo, víno, alko, stolní minerální vody, aj. Nabízí cigarety, brambůrky a tyčinky. Půjčí výčepní zařízení, provádíme sanitace. Dovoz do 24 hod.

6VINCENTKA a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(21)
Lázeňské náměstí 165, Luhačovice Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej přírodní léčivé minerální vody i dalších výrobků řady Vincentka.

7KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost s více než 30letou tradicí se zabývá distribucí přírodní pramenitou vodu ve vratných barelech. Zásobujeme velkou řadu odběratelů, od průmyslových hal, kanceláří po všechny, kdo chtějí zpříjemnit pobyt svým návštěvám.

8Kyselka Jeseník nad Odrou s.r.o.

Podnikáme v oblasti výroby nealkoholických nápojů. Dodáváme pramenitou vodu a výdejníky na vodu. Nabízíme zážitkovou výrobu sirupů. Budeme rádi, pokud si vyberete zastávku u nás v Kyselce v Jeseníku nad Odrou, kde se dozvíte mnoho zajímavostí od historie po současnost, vyzkoušíte si vyrobit…

9PEVAF s.r.o.

Nabízíme nealkoholické nápoje. Automaty na horké nápoje.

10Obecní vodní družstvo Balbínův pramen

Zabýváme se čerpáním, úpravou a prodejem pitné vody.


Firmy v dalších lokalitách


Stolní, minerální vody v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stolní, minerální vody najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.