Stolní, minerální vody – Morava

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

1 KONCZANKA CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí přírodní pramenité vody Konczanka ve vratných plastových barelech. Poskytujeme vám i prodej nebo pronájem výdejníků vody. Mezi naše další služby patří sanitace výdejníků a záruční i pozáruční servis výdejníků. Nově nabízíme přírodní limonády v KEG sudech.

Poslat poptávku konczanka.cz 608 826 560

Provozujeme a pronajímáme nápojové a prodejní automaty na bagety, nápoje, cukrovinky. Nabízíme espresso kávovarů, prodej směsí a kávy, distribuce výdejníků, sodobarů jak na vodu v barelech tak i na vodovodní řád, dodávky balené vody a minerálky.

Poslat poptávku montecelio-varga.cz 515 220 849

Provozujeme výdej léčiv na recept i bez receptu. Dále nabízíme prodej potravinových doplňků, zdravotní kosmetiky a také zdravotní obuvi.

Poslat poptávku hytych.cz 519 411 294

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov, kraj Jihomoravský. Poblíž obce vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako Šaratica. Obecní úřad zveřejňuje veškeré aktuality a informace na úřední desce. V obci nalezneme ZŠ a MŠ Šaratice, knihovnu, poštu zdravotní služby a další.

Poslat poptávku saratice.cz 544 229 222

Firma Multiply spol. s r.o. je na českém trhu od roku 1998. Zabýváme se dovozem, montáží a prodejem malých filtračních jednotek a přístrojů na úpravu vody procesem reverzní osmózy. Takto upravená voda je náhradou vody destilované a s úspěchem se používá v nejrůznějších technických oborech,…

Poslat poptávku multiply.cz 608 823 814

Vyrábíme a prodáváme lahvová vína s možností degustace. Nabízíme posezení ve vinném sklípku s kapacitou 50 osob. V naší nabídce naleznete 6 vzorků vín. Poskytujeme také možnost zakoupení pečiva, obložených mís, sýrů či minerální vody. Zajišťujeme rauty, cimbálovou muziku, harmonikáře a další.

Poslat poptávku vinarstvitopolansky.cz 606 453 304

Specializujeme se na přírodní pramenitou vodu s obsahem vápníku a hořčíku.

Poslat poptávku zlatyjelen.cz 577 452 067

Naším oborem je výroba a prodej přírodní léčivé minerální vody i dalších výrobků řady Vincentka.

Poslat poptávku vincentka.cz 577 131 260

Podnikáme v oblasti výroby nealkoholických nápojů. Dodáváme pramenitou vodu a výdejníky na vodu. Nabízíme zážitkovou výrobu sirupů. Budeme rádi, pokud si vyberete zastávku u nás v Kyselce v Jeseníku nad Odrou, kde se dozvíte mnoho zajímavostí od historie po současnost, vyzkoušíte si vyrobit…

Poslat poptávku jesenickypramen.cz 800 400 468

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stolní, minerální vody najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.