Sirupy, výroba sirupů – Morava

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a distribucí přírodní pramenité vody Konczanka ve vratných plastových barelech. Poskytujeme vám i prodej nebo pronájem výdejníků vody. Mezi naše další služby patří sanitace výdejníků a záruční i pozáruční servis výdejníků. Nově nabízíme přírodní limonády v KEG sudech.

2Hartman Tomáš

Areál sušárny…, Pohořelice - Velký…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme pneumatické lisy, řady PL v základní řadě o objemech lisovacích bubnů 400, 800, 1200, 2000 a 2500 litrů, ale i jiného zákazníkem požadovaného objemu. Pro vinaře nabízíme mlýnkoodstopkovače, které slouží k šetrnému odstopkování bobulí od třapin hroznů. Nerezové sklízecí vozy, které vyrábíme…

3Klášterní officína s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Kalouskova 637/35, Rousínov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Klášterní officína,navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren. Jejím cílem je znovuobjevení zapomenutých receptur a finanční podpora obnovy významného kulturního a duchovního centra Benediktinského kláštera v Rajhradě u Brna. Nabízíme bylinné likéry, džemy a pomazánky, grilovací omáčky

4Zdražilová Marie - Detoxikace organismu1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Čelakovského 839, Slavkov u Brna

Detoxikace je proces využívající produkty přírodní medicíny. Odhaluje příčiny, kořeny zdravotních potíží, v duchu celostní medicíny.

5Mezuláníková Marie - BIO PRODUKTY BENEDICTUS

On-line prodej biopotravin a přírodních produktů. Klášterní produkty Benedictus, speciální a belgická piva, mešní a košer vína, delikatesy, marmelády, sirupy, dárkové zboží, svíce.

6LINEA NIVNICE, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(23)
U dvora 190, Nivnice Bezdlužná

Naším oborem je výroba džusů Hello, sirupů, lihovin, ovocných vín a dětské výživy.

7TEGRA, s.r.o. - Konopnykram.cz

Prodejna a e-shop s nabídkou léčivých konopných produktů, mastí, olejů, biopotravin. Naše zboží také můžete zakoupit na farmářském trhu ve štípské škole ve Zlíně.

8Lukešová Ivana - Poznani-knihy.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
1. máje 868/29, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Internetové knihkupectví a kamenný obchod. Zaměření na zdravý životní styl, racionální výživa, vztahy, psychologie, kariéra, rozvoj osobnosti, alternativní medicína, esoterika, astrologie. Nabídka: Knihy, anatomické mapy, hudební CD, výkladové karty, drahé kameny, interiérové vůně, přírodní…

9Zatloukalová Naděžda - zdravá výživa

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moravská 81, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme prodejnu se zdravou výživou. Nabízíme bezlepkové výrobky, celozrnné pečivo, mouku, koření, těstoviny, sušené ovoce a bio kosmetiku. Sestavíme vám výživový plán s jídelníčkem a poradenstvím. Připravujeme zdravé obědy nebo menu s sebou.

10V R O s.r.o. - PO DOMÁCKU1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Moravská 28/37, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Nabízíme služby reklamní agentury a provozujeme internetový obchod. V našem sortimentu najdete přírodní kosmetiku, koření, sirupy, přírodní mýdla, semínka, kávu, čaje a Ájurvédské čaje. Prohlédněte si naše zboží v pohodlí domova.


Sirupy, výroba sirupů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sirupy, výroba sirupů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sirupy, výroba sirupů najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Morava.