Ochranné nápoje – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1EKOMPRESORY Trade s.r.o.

1.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Studentská 947/5, Olomouc Ověřená

Prodej kompresorů (bezolejových, pístových, šroubových), pneumatického ručního nářadí a elektrocentrál. Prodej hadic, spojovacího materiálu, výčepního zařízení na pivo.

2Hrabalová Alena - ALMI

Boršice 89, Boršice
Otevřeno do 17:00

Nabídka prodeje zahradnických a vinařských potřeb včetně přípravků na ochranu rostlin. Prodáváme travní směsi, substráty, zeleninová a květinová osiva. Dále dodávka filtrací, sanitací, lahví a sudů, nerezových nádob a přírodních korků, syntetických zátek, šroubových uzávěrů a záklopek.

3Sedlák Stanislav- včelařství

Dolní Valy 548, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Včelařství nabízí prodej medu a výrobků z včelích produktů. Zabýváme se chovem včel, včelích matek a oddělků. Poskytujeme poradenstvím pro začínající včelaře. Zboží u nás zakoupíte jak v kamenné prodejně tak na eshopu.

4KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše společnost s více než 30letou tradicí se zabývá distribucí přírodní pramenitou vodu ve vratných barelech. Zásobujeme velkou řadu odběratelů, od průmyslových hal, kanceláří po všechny, kdo chtějí zpříjemnit pobyt svým návštěvám.

5Dance bar Hvězda-Uherské Hradiště

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Míru 951, Uherské Hradiště
Otevřeno od 21:00
Bezdlužná

Vítáme vás v našem nově zrekonstruovaném Dance baru který se nachází na náměstí Míru v Uherském Hradišti podzemní části kina Hvězda. Každý týden se snážíme připravit pro vás spaciální akci, které v Uherském Hradišti již dlouhá léta chyběli. O hudbu se postarají prvotřídní Djs a o zábavu se stará…

6Šivel Miroslav, Ing.

Tyršova 940, Bzenec Bezdlužná

Nabízíme suroviny pro potravinářský průmysl. Zaměřujeme se na funkční potraviny a nápoje, vitamíny i konzervační a okyselující látky.

7BENSTAR s.r.o,2 pobočky

Lazecká 393/70a, Olomouc, Lazce
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme víno a pivo, energetické drinky, potraviny, dochucovadla, dětskou výživu a cukrovinky. Dále náš sortiment zahrnuje cigarety, tabák, doutníky, drogistické potřeby a další.

8Pilát Michal - zahradnictví Třinec1 pobočka

Jablunkovská 110, Třinec
Otevřeno do 17:00

Prodej vybavení pro pěstování rostlin, semen konopí, konopných mastí, kosmetiky Extravagajna a Annabis i potravin a nápojů. Hnojiva, osvětlení, pěstební substráty, rozprašovače, květníky a truhlíky.

9Damková Katarína

Prodej ochranných pracovních oděvů, obuvi a kompletního sortimentu pomůcek. Nabídka hypotonických iontových nápojů.


Firmy v dalších lokalitách


Ochranné nápoje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ochranné nápoje najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.