Aquamaty, automaty na vodu – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost s více než 30letou tradicí se zabývá distribucí přírodní pramenité vody ve vratných barelech. Zásobujeme velkou řadu odběratelů, od průmyslových hal, kanceláří po všechny, kdo chtějí zpříjemnit pobyt svým návštěvám. Dále nabízíme dávkovače sirupů, stojany na barely,…

2DELIKOMAT s.r.o. - nápojové, prodejní automaty8 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(90)
U Vlečky 843, Modřice Bezdlužná

Bezplatné umísťování, pronájem, prodej, leasing a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary, výdejníky vody. Bezhotovostní platební systémy. Prodej směsí a kelímků do automatů.

3VARGA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(56)
Dobšická 3399/5, Znojmo
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme a pronajímáme nápojové a prodejní automaty na bagety, nápoje, cukrovinky. Nabízíme espresso kávovarů, prodej směsí a kávy, distribuce výdejníků, sodobarů jak na vodu v barelech tak i na vodovodní řád, dodávky balené vody a minerálky.

4CAFFE IDEA s.r.o.

Činnost firmy zaměřena zejména na servis a prodej espresso kávovarů značek BOSCH a SIEMENS. Prodáváme kávovary TASSIMO, kávu, čaje. Nabízíme nápojové, prodejní a potravinové automaty Bianchi, Rhea. Instatní a zrnková káva Jacobs, Mauro, čokoláda, cappuccino, smetana, čaj.

5FOODEX s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Tovární 739, Brno Bezdlužná

Káva nás baví! Kromě skvělé kávy a nejmodernějších kávovarů, nabízíme svým klientům i provoz prodejních automatů, zapůjčení profesionálních pákových technologií a nebo třeba skvělé džusy.

6Global Stream s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Zvěřinská 805/31, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej vodních filtrů, vodovodních baterií, úpraven vody a UV lamp.

7MIXA VENDING s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jugoslávská 1809/23, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se prodejem, pronájmem, provozem a servisem prodejních automatů. Poskytujeme prodejní, nápojové a cigaretové automaty.

8Kompletní nápojový servis s.r.o.1 pobočka

Nerudova 640/41, Šumperk
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Dodávky přírodní pramenité vody Šumavský a Horský pramen. Nabízíme sodabary, příslušenství, prodejní i nápojové automaty. U automatů zajišťujeme prodej, pronájem a servis.

9Automaty Kavamat Vending s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
V Kolonii 42, Stará Ves nad… Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, provozováním, pronájmem a servisem nových i repasovaných nápojových automatů a kávovarů. Nabízíme automaty na kusové zboží jako cukrovinky, bagety či balené nápoje.

10Svozil Pavel - kávovary2 pobočky

Prodáváme kávovary, nápojové a prodejní automaty, výdejníky vody, balené vody, limonády, sirupy a kávy. Výhradní zastoupení kávy Mäder.


Firmy v dalších lokalitách


Aquamaty, automaty na vodu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Aquamaty, automaty na vodu najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.