Aquamaty, automaty na vodu – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1DELIKOMAT s.r.o. - nápojové, prodejní automaty8 poboček

2.9
★★★★★
★★★★★
(19)
U Vlečky 843, Modřice Bezdlužná

Bezplatné umísťování, pronájem, prodej, leasing a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary, výdejníky vody. Bezhotovostní platební systémy. Prodej směsí a kelímků do automatů.

2CAFFE IDEA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Cacovická 1595/66a, Brno-Husovice

Činnost firmy zaměřena zejména na servis a prodej espresso kávovarů značek BOSCH a SIEMENS. Prodáváme kávovary TASSIMO, kávu, čaje. Nabízíme nápojové, prodejní a potravinové automaty Bianchi, Rhea. Instatní a zrnková káva Jacobs, Mauro, čokoláda, cappuccino, smetana, čaj.

3Global Stream s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Zvěřinská 805/31, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej vodních filtrů, vodovodních baterií, úpraven vody a UV lamp.

4MIXA VENDING s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jugoslávská 1809/23, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se prodejem, pronájmem, provozem a servisem prodejních automatů. Poskytujeme prodejní, nápojové a cigaretové automaty.

5Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Zabýváme se prodejem, provozováním, pronájmem a servisem nových i repasovaných nápojových automatů a kávovarů. Nabízíme automaty na kusové zboží jako cukrovinky, bagety či balené nápoje.

6KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost s více než 30letou tradicí se zabývá distribucí přírodní pramenitou vodu ve vratných barelech. Zásobujeme velkou řadu odběratelů, od průmyslových hal, kanceláří po všechny, kdo chtějí zpříjemnit pobyt svým návštěvám.

7PEGARES PLUS,v.o.s.2 pobočky

Prodáváme balenou pramenitou vodu, limonády ZON a instantní nápoje. Nabízíme pronájem a servis aquamatů, nápojových automatů i pressovačů.

8CAFFEMAN s.r.o.1 pobočka

Provoz, prodej a pronájem nápojových, potravinových a repasovaných automatů, prodej surovin a výdejníků vody.

9Schőnweitz Roman

Nabízíme Aqua Angels ledovcovou vodu ve skleněných barelech a výhodné balíčky zrnkové kávy. Dále poskytujeme čištění a sanitace výdejníků, aquamatů či sodobarů na barelovou vodu nebo s připojením na vodovodní řád, odvápnění kávovarů.


Firmy v dalších lokalitách


Aquamaty, automaty na vodu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Aquamaty, automaty na vodu najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.