Aquamaty, automaty na vodu – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

1 KONCZANKA CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí přírodní pramenité vody Konczanka ve vratných plastových barelech. Poskytujeme vám i prodej nebo pronájem výdejníků vody. Mezi naše další služby patří sanitace výdejníků a záruční i pozáruční servis výdejníků. Nově nabízíme přírodní limonády v KEG sudech.

Poslat poptávku konczanka.cz 608 826 560

Bezplatné umísťování, pronájem, prodej, leasing a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary, výdejníky vody. Bezhotovostní platební systémy. Prodej směsí a kelímků do automatů.

Poslat poptávku delikomat.cz 800 800 020

Provozujeme a pronajímáme nápojové a prodejní automaty na bagety, nápoje, cukrovinky. Nabízíme espresso kávovarů, prodej směsí a kávy, distribuce výdejníků, sodobarů jak na vodu v barelech tak i na vodovodní řád, dodávky balené vody a minerálky.

Poslat poptávku montecelio-varga.cz 515 220 849

Činnost firmy zaměřena zejména na servis a prodej espresso kávovarů značek BOSCH a SIEMENS. Prodáváme kávovary TASSIMO, kávu, čaje. Nabízíme nápojové, prodejní a potravinové automaty Bianchi, Rhea. Instatní a zrnková káva Jacobs, Mauro, čokoláda, cappuccino, smetana, čaj.

Poslat poptávku caffeidea.cz 541 240 656

Káva nás baví! Kromě skvělé kávy a nejmodernějších kávovarů, nabízíme svým klientům i provoz prodejních automatů, zapůjčení profesionálních pákových technologií a nebo třeba skvělé džusy.

Poslat poptávku foodex.cz 724 994 103

Společnost zaměřená na prodej vodních filtrů, vodovodních baterií, úpraven vody a UV lamp.

Poslat poptávku water-shop.cz 725 987 848

Zabýváme se prodejem, pronájmem, provozem a servisem prodejních automatů. Poskytujeme prodejní, nápojové a cigaretové automaty.

Poslat poptávku mixa.cz 603 470 866

Dodávky přírodní pramenité vody Šumavský a Horský pramen. Nabízíme sodabary, příslušenství, prodejní i nápojové automaty. U automatů zajišťujeme prodej, pronájem a servis.

Poslat poptávku 608 774 876

Prodáváme kávovary, nápojové a prodejní automaty, výdejníky vody, balené vody, limonády, sirupy a kávy. Výhradní zastoupení kávy Mäder.

Poslat poptávku abcdrink.cz 777 696 979

Nabízíme nealkoholické nápoje. Automaty na horké nápoje.

Poslat poptávku pevaf.cz 775 721 213

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Aquamaty, automaty na vodu najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.