Vybavení dílen – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1reca spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Olomoucká 1185/36, Brno Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej spojovacího materiálu a nářadí.

2ACER INTERIER s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Špitálka 49/8, Brno-Trnitá Bezdlužná

Nabídka dodávky vybavení a nábytku do interiéru i exteriéru. Poskytujeme služby projekčního ateliéru i truhlářské dílny.

3HVK interier,spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bosonožské náměstí…, Brno-Bosonohy Bezdlužná

Nabízíme návrhy a realizace interiérů na klíč.

4Truhlářství Josef Valigurský

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 32, Zborovice Bezdlužná

Působím na trhu již od roku 1986 a živnost jsem provozoval již při zaměstnání ve vlastní vybavené dílně. Od roku 2000 se věnuji svému oboru naplno a to hlavně v oblasti Kroměříže, Brna, Olomouce a je možná zakázka kdekoliv v ČR. Dovezu na místo určení zákazníkem.

5KOVOVÝROBA - Kirš Oldřich

Měnín 480, Měnín Bezdlužná

V současné době má naše firma 4 automaty CNC s možností přesné výroby od průměru 10 až do průměru 80 z tyčového materiálu. Zámečnická dílna je vybavena hydraulickými nůžkami, ohýbačkou, dvěma bodovacími automaty, rovnačkou drátů, třemi lisy a svářečkami CO2. U všech zámečnických a drátěných výrobků…

6Kyselka Tomáš - MOJEDÍLNA.CZ1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(191)
Vodařská 126/17, Brno 19
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod a e-shop se speciálním nářadí pro vybavení auto-moto dílen, auto-moto příslušenství, aretační přípravky motoru, ruční nářadí. Vybavení servisů- nabízíme kompletní vybavení auto-moto servisů, pneuservisů, lakoven a jiných specializovaných opraven.

7Truhlářství - Petr Bola

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 321, Dub nad Moravou Bezdlužná

Provádíme zakázkovou výrobu nábytku a opravy interiérů. Nabízíme elektronářadí, stroje a vybavení truhlářských, dále zámečnických dílen.

8Verko s.r.o.

Společnost VERKO s.r.o. se zabývá prodejem nástrojů pro obrábění, vybavení pro dílny, nářadí a měřidel mnoha typů. Jsme přední dodavatel profi nástrojů, měřidel a nářadí Milwaukee, Hazet, Haimer, Wera, Wiha, Mahr, Mitutoyo a další.

9Vaněk Martin - truhlář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 68, Ostrava-Vítkovice Bezdlužná

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku. Provádím zateplení oken a sklenářství. Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od roku 1995. Zkušení stolaři mají k dispozici plně vybavenou dílnu ve vlastních prostorách. Jsme lehce dostupní autem i městskou hromadnou dopravou v Ostravě-Vítkovicích, kousek od…

10Furnital Czech s.r.o.

Dodáváme kovaní truhlářským dílnám, ale i koncovým zákazníkům. Snažíme se držet trendů a hledat inovativní řešení tak, aby naše produkty měly smysl, užitek a dlouhou životnost. Jsme ryze česká firma a proto si tvrdíme doufat, že rozumíme našim zákazníkům nejlépe.


Firmy v dalších lokalitách


Vybavení dílen v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vybavení dílen najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.