Vitríny – Morava

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1A - designatik, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Sovadinova 841/10, Břeclav

Prodej stylového nábytku z masivu. Starožitný nábytek a starožitnosti.

2Activity promotion s.r.o.2 pobočky

Nabízíme prezentační systémy, výstavní stánky, orientační systémy, poutače či reklamní stojany.

3Koudelka Oldřich

Jílkova 1537/124, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme veškeré sklenářské práce, sklenářství s 20 letou historií. Vyrábíme skleněné dveře i stěny, schodiště a zábradlí, zástěny do koupelen, zrcadlové stěny, skleněný nábytek (stoly, stolky, prosklené vitríny, zrcadla) podle požadavků zákazníka, dále akvária i terária. Prodáváme bezpečnostní…

4Eiskon spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Sportovní 347/2a, Brno-Ponava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Projekty interiérů pro cukrárny a kavárny, zmrzlinové stroje, chladicí a mrazicí zařízení, vitríny, doplňky a nábytek.Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá prodejem a servisem zařízení pro kavárny a cukrárny na českém trhu od roku 1995. Již od začátku bylo našim cílem spolupracovat s největšími…

5CIMA s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Okružní 834/29a, Brno Bezdlužná

Chladicí a gastronomická zařízení, repasovaná technika, zařízení do obchodů a marketů.

6ATIS - em spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Pasekám 4086, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Realizace a vybavení obchodů včetně návrhu a stavebních prací. Dodávky bytových interiérů, výroba nábytku. Do prodejen nabízíme kvalitní variabilní regálové systémy SU5, stojany, vitríny, pulty, drážkové panely a kompletní zakázkovou výrobu nábytku.

7Gál Antonín - Truhlářství

Horní Němčí 180, Horní Němčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme knihovnický nábytek. Dále dodáváme knihovny do škol, nemocnic i úřadů. Díky přídavným dílům je možné vytvořit různé varianty knihoven. Nábytek působí reprezentativně díky kvalitě zpracování detailů.

8Pivodová Ilona

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Anenská 40, Zlín

Naším oborem je výroba a prodej vitráží, fusing. Vitráž do olova i tiffany technikou z barevného skla a fazet, opravy poškozených vitráží. Osazení do izolačních dvojskel. Výroba lamp a lustrů. Šperky z barevného a spékaného skla, vánoční ozdoby, dárky.

9MP toner, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Drozdovice 1026/2a , Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá sortimentem spotřebního materiálu do tiskáren jako tonery, cartridge, , dále prodejem papírenského a kancelářského zboží, školních potřeb, drogerie, balících materiálů, tabulí, řezaček, skartovaček. Máme spuštěný eshop, kde si vyberete zboží podle Vašich potřeb.

10DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Nemocniční 734/13 , Šumperk
Otevřeno od 7:00

Vyrábíme poštovní schránky, plastová a hliníková okna a dveře. Jsme přední český dodavatel oken, dveřních systémů a poštovních schránek s dlouholetou tradicí. Mimo tento základní výrobní program nabízíme reklamní, prezentační a prodejní regálové systémy, lakování v lakovně se systémem.…


Vitríny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vitríny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vitríny najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.