Skříňky pod umyvadlo – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1FRAJT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Chropyňská 2848/26, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na nadstandardní interiérové vybavení. Za celou dobu svého působení staví a rozšiřuje program pro vybavování center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů, rehabilitačních…

2LOS KACHLOS s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště-Sady)3 pobočky

Prodáváme exkluzivní keramické obklady a dlažby vhodné pro moderní koupelny i retro interiéry. Dále nabízíme velkoformátové obklady, mozaiky či venkovní dlažby a imitace dřeva, sprchové kouty, vodovodní baterie i sanitární vybavení a koupelnový nábytek.

3Kadlček Pavel - Hoblinka

Veselská 341, Uherský Ostroh…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, montáž a prodej nábytku, eurooken, dvěří i vrat, kuchyní či schodů na míru. Dále se zabýváme výrobou, montáží a prodejem vestavných, šatních a klasických skříní z masivu i dýhového materiálu či lamina. Nabízíme dřevěné brikety a přepravní bedny.

4STOLÁŘSTVÍ KÝR s.r.o.

Žešov 12, Žešov Bezdlužná

Nabízím výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, dětských pokojů a schodů. Dále výrobu slévárenských modelů ze dřeva. Prodej a montáž plastových oken. Montáž sádrokartonů. Zaměřujeme se na dřevostavby a elektrické topení.

5A - Interiéry, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Slavonínská 477/61, Olomouc, Povel

Prodej kvalitního kuchyňského a koupelnového vybavení za rozumné ceny. Nabízíme vany, koupelnový nábytek, umyvadla, sprchové sety, kouty a vaničky, vanové a umyvadlové vodovodní baterie, kuchyňské dřezy a ostatní doplňky.

6KRAJCAR, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Hranická 370, Valašské Meziříčí -… Bezdlužná

Naše firma má dlouholetou tradici výroby koupelnového nábytku. Vyrábíme skříňky pod umyvadla v nepřeberném množství kombinací se zrcadly, zrcadlovými skřínkami, nízkými i vysokými doplňkovými skříňkami. Nabízíme moderní a praktické řešení nábytku do koupelny i klasický design.

7Zmeškal Jaroslav, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Mýtě 88, Rosice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme dřevěná a euro okna, vchodové a interiérové dveře z masivu, schodišťové nášlapy, pergoly, přístřešky na auta apod. Všem svým zákazníkům poskytujeme osobní přístup od prvního návrhu přes zaměření, výrobu až po samotnou montáž. Důraz klademe na kvalitu provedení.

8NÁBYTEK SPRINT s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Lhotská 920, Ostrožská Nová Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sedací soupravy, pokojové stěny i dětské pokoje, ložnice, kuchyně, botníky, jídelny či noční stolky, police, postele a regály, skříně i židle. Dále prodáváme zrcadla, vitríny a věšáky, TV stolky, PC stolky či koupelnový nábytek, obývací a předsíňové stěny, komody a závěsné skříňky.


Firmy v dalších lokalitách


Skříňky pod umyvadlo v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Skříňky pod umyvadlo najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.