Obrazy – Morava

1–10 firem z 125 nalezených Filtry

1A - designatik, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Sovadinova 841/10, Břeclav

Prodej stylového nábytku z masivu. Starožitný nábytek a starožitnosti.

2Štanglová Marta1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Brněnská 191/18, Střelice Bezdlužná

Umělecké sklenářství. Navrhujeme a realizujeme vitráže do oken, dveří, nábytkových dvířek, dělících stěn a podhledů. Vyrábíme Tiffany lampy, lustry, erby, znaky měst a fusing.

3Foto Video SPECIAL, spol. s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
J. Palacha 2921/3, Břeclav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodejna s velkým rozsahem sortimentu fotografických potřeb, rámečků, brašen, baterií, paměťových karet, atd. Nabízíme vlastní výrobu fotografií na špičkovém digitálním minilabu Fujifilm Frontier a profesionální velkoformátové tiskárně Epson.

4Monika Měchurová-bytové doplňky

Svatoborská 363/11, Kyjov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Monika Měchurová-bytové doplňky-Specializujeme se na prodej vybavení interiérů, bytových doplňků, textilu a kamenů.Nabízíme dekorace, tapety, designový nábytek, léčivé kameny, vyšívané záclony a závěsy, skleněná umyvadla, bytové vůně, křišťály a další.

5Pavel Mičík - SKLENÁŘSTVÍ A RÁMOVÁNÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Měšťanská 3922/22, Hodonín Bezdlužná

Kompletní sklenářské práce a rámování obrazů včetně paspartování, podlepování plakátů, opravy rámů, broušení, vrtání i montáže u zákazníka.

6AUKČNÍ DŮM ZEZULA, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 142/17, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 9:30

Aukční síň ZEZULA nabízí široký výběr starožitností: české sklo (Loetz, Moser), francouzské sklo (Gallé, Daum, Legras), nábytek, hodiny, obrazy, grafiku, porcelán a kameninu, sochy, šperky, kovy a další. Najdete u nás starožitnosti od baroka přes biedermeier a období secese až po modernu.

7AAA, ANTIKVITY ART AUKCE, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Jílová 2, Brno Bezdlužná

Nákup a prodej starožitných, uměleckých a kuriózních předmětů. Pořádání aukcí, prodejních výstav uměleckých děl a starožitností (obrazy, nábytek, šperky, atd.). Prezentace v našich provozovnách, poskytování poradenství při investicích do starožitných a uměleckých předmětů. Provozování výkonných…

8Čejka Pavel - Galerie originálů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykovo nám. 395…, Hodonín
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Galerie od svého vzniku prezentuje výtvarná díla předních českých i zahraničních autorů. Tato stěžejní činnost byla během let rozšířena o komisní prodej uměleckých děl autorů nežijících a pořádání autorských, skupinových i tématických výstav.

9Aukční dům Sýpka, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 151/70, Veveří
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Aukční dům Sýpka nabízí následující služby: aukční prodej, prodej designu zprostředkovaný nabídkou na internetu, přímý nákup a prodej předmětů výtvarného umění, starožitností a designu, poradenství a odborné posouzení předmětů.

10GALERIE DOLMEN, s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(83)
Dědina 15, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz aukční síně a prodejní galerie obrazů, grafik, soch, bibliofílií či knih.


Obrazy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Obrazy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obrazy najdete 125 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 113 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 38 firem v regionu Morava.