Čalouněné restaurační lavice – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Gastronábytek 24 - dodavatel sedacího nábytku a stolů

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
U Vlečky 1541, Strážnice Bezdlužná

Společnost BUKOTEC při svém vzniku v roce 1992 úspěšně navázala na výrobu ohýbaného sedacího nábytku z masivního dřeva ve Strážnici, která zde má svou tradici již řadu desetiletí. V našem sortimentu naleznete velký výběr gastro nábytku, například restaurační lavice a boxy, čalouněné židle a …

2Divano – na míru s.r.o.

Zabýváme se renovací čalouněného nábytku. Především sedacích souprav, křesel, čalouněných postelí, kuchyňských židlí, lavic, polstrování zahradního nábytku apod. za použití novodobých i klasických materiálů. Zároveň vyrábíme nové sedací soupravy dle přání zákazníka. Specializujeme se na výrobu

3Lenka Lecianová - čalounictví Lecián

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Šardice 17, Šardice Bezdlužná

Zabýváme se renovací veškerého čalounění.Pracujeme i s Vámi dodaným materiálem. Také nabízíme široký sortiment tkanin, syntetických kůží a kůží.

4LEO Nábytek s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 271, Smržice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

V našem internetovém obchodě, naleznete kompletní nabídku nábytku, a to sedací nábytek - čalouněný i kožený, obývací i dětský nábytek, ložnice, postele masivní i čalouněné, kuchyně, jídelní sestavy, židle a stoly, rustikální i kancelářský nábytek, psací stoly, televizní a konferenční stolky.

5KASTRO office s. r. o.- AZ židle.cz1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Teslova 1105/12 , Ostrava, Přívoz
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme kancelářská křesla a nábytek, plastové, kancelářské, konferenční, pracovní, skořepinové a dětské židle, čalouněné lavice do čekáren, podložky chodidel.

6Stix Vítězslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Moravský Krumlov Bezdlužná

Opravy, veškerého čalouněného nábytku, sedacích souprav, křesel, taburetů, židlí, rohových lavic, lůžek.

7Janko Jindřich

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radějov 354, Radějov Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme celočalouněné, čalouněné a masivní židle, masivní i rozkládací stoly, jídelní sety a rohové lavice.

8Petr Zápeca- ČALOUNICTVÍ ZÁPECA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Včelín 55, Kvasice

Výroba sedacích souprav, taburetů, rozkládacích válend s úložným prostorem a matrací. Čalounění interiérů letadel, lodí, automobilů. Sedacích souprav, křesel, židlí, dveří, rohových lavic, letišť a starožitného nábytku.

9Čubík Josef1 pobočka

Provádíme opravy židlí, rohových lavic, křesel a sedacích souprav či starožitného čalouněného nábytku. Dále zhotovujeme taburety, kostky, matrace i čalouněné dveře. Provádíme opravy autočalounění, čalounění restaurací a barů včetně výměny potahů žehlicích prken, zahradních lehátek a sáněk.

10Dana Janíčková - čalounictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Lípa 176, Lípa Bezdlužná

Čalounění i čalounické opravy židlí, rohových lavic, křesel, sedacích souprav a autopotahů.


Firmy v dalších lokalitách


Čalouněné restaurační lavice v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalouněné restaurační lavice najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.