Bazary s nábytkem – Morava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Weiniger Pavel - Top stěhování

Nabízíme stěhování rodinných domů i velkých firem. Na Vaše přání Vám dodáme obalový materiál, případně věci zabalíme, převezeme a vybalíme na novém místě. Nepotřebné věci odkoupíme nebo zlikvidujeme. Pozvěte si nás na konzultaci domů, poradíme, odhadneme a ukážeme Vám, že heslo "lepší…

2Kocman František1 pobočka

Kolaříkova 1497/1, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej kancelářského nábytku, pracovní stoly, konferenční stolky, kontejnery, skříně, kartotéky, regály, dílenský a kovový nábytek, věšáky, kancelářské doplňky, kancelářské židle. Sedací nábytek pro komerční prostory.

3Josef Buček - antique

Specializujeme se na výrobu, výkup, prodej a restaurování starožitných a starých předmětů a jejich replik. Poskytujeme poradenství. Návrh a realizace výroby a koupě starožitných a starých předmětů. Vyrábíme repliky starožitného a dobového nábytku na zakázku.

4Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

5Vaněk Martin - truhlář

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku. Provádím zateplení oken a sklenářství. Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od roku 1995. Zkušení stolaři mají k dispozici plně vybavenou dílnu ve vlastních prostorách. Jsme lehce dostupní autem i městskou hromadnou dopravou v Ostravě-Vítkovicích, kousek od…

6Hasoň Miroslav- NÁBYTEK LEERI1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Biskupice, Biskupice Bezdlužná

Specializujeme se na prodej použitého nábytku z dovozu. Nabízíme sedací soupravy, obývací a dětské pokoje, stoly, židle, postele, komody a mnoho dalšího.

7Albertová Miroslava1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Nákladní 2833/45a, Opava
Otevřeno od 9:00

Výkup a komisní prodej nábytku a potřeb pro domácnost. Nabízíme sklo, porcelán, nádobí, lednice, mrazáky, pračky, sporáky, dekorativní předměty, elektroniku, postele, komody, noční stolky, šatní skříně, obývací stěny, kredence, poličky, knihovny, židle, křesla, stoly, svítidla, stínidla a jiný…

8Janák Milan, Ing.

Bazar nábytku. Vykupujeme přímo bytový nábytek, kancelářský nábytek, zařízení provozoven, obchodů, starožitný nábytek.

9TEXAS RESTAURANT s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(138)
Cejl 29/76, Brno-Zábrdovice

Bazar veškerého nábytku. Nabídka starožitného nábytku, koberců, svítidel, domácích spotřebičů, bytových doplňků a obrazů.

10Šrámek Ľubor

Prodej a nákup použitého nábytku, zařízení domácností.


Firmy v dalších lokalitách


Bazary s nábytkem v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bazary s nábytkem najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.