Lodě, motorové čluny, jachty, plachetnice – Morava

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1Svobodová Iveta, Bc. - FARMA BOVINE

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Heřmanovice 161, Heřmanovice Bezdlužná

Provozujeme ekologickou farmu v Heřmanovicích. U nás na farmě najdete masné plemena skotu, křížence Masný Simentál, Limousine a Blonde d´Aquitaine.

2TJ Jiskra Otrokovice1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(58)
Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

3Musil Zbyněk - LODĚ MUSIL

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Vodařská 516/3, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Prodáváme, servisujeme a diagnostikujeme lodě, vodní skútry a přepravníky. Možnost využití zazimování lodí. Nabízíme kompletní servis lodních motorů, prodej náhradních dílů, poradenství, prodej vodních skůtrů, přepravu lodí v rámci České republiky i do zahraničí, prodej přívěsů pro přepravu lodí a…

4AVAR-YACHT, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Za řekou 815, Veverská Bítýška Bezdlužná

Výroba a prodej lodí, plachetnic a motorových i nafukovacích člunů. Nabídka příslušenství pro lodě.

5Vodní doprava s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(322)
Rybářská 1228, Strážnice Bezdlužná

Půjčovna motorových člunů a kánoí. Pořádání vyhlídkových plaveb na Baťově kanále - školních výletů, výukových a firemních akcí, oslav, pracovních porad dle požadavků zákazníků. Zajištění průvodce po Strážnici a okolí, degustace vín, posezení.

6Czech YACHT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velkomoravská 4036…, Hodonín
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Czech YACHT působí v oblasti charteru již od roku 2001. Nabízíme možnost pronájmu lodí na moři a kanálech po celém světě. Vyberte si z naší široké nabídky různých druhů lodí a vydejte se na svoji vysněnou dovolenou co nejdříve. Zajišťujeme také různé kurzy pro zkušené kapitány či úplné…

7Plasty Hodonín s.r.o.

Plastové rozvaděče, bazény, vodoměrné šachty, požární nádrže, plastové jímky, retenční nádrže, expanzní nádoby, plastová vzduchotechnika a jiné zakázkové výrobky. Dále provádíme opravy a úpravy nádob a jiných výrobků z PP a PE.

8DASR,s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mikulčice 701, Mikulčice

Zabýváme se výrobou různých druhů a typů bazénů všeho druhu, dále také nádrží na pitnou vodu, septiků, vodoměrných šachet, jímek, přečerpávacích šachet, van, deklů na studny, nádob na víno, různých filtrů a jiných výrobků z plastu. Z materiálu polypropylén, nebo polyethylen, dle přání zákazníka.…

9RYBÁŘSKÉ POTŘEBY JANOUŠEK & NEVRKLA

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Náš eshop je propojen s kamennou prodejnou rybářských potřeb v Brně a Náměšťi nad Oslavou. V našem shopu naleznete vše pro rybaření. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, woblery, twistry, třpytky, vše pro přívlač. Najdete u nás rybářské potřeby od značek NOMURA, NORSTREAM, LINEAEFFE, PANTHER MARTIN,…

10L-Yacht s.r.o.1 pobočka

Provozování dovolených na lodi, jachtách včetně kapitánských zkoušek, firemní akce na Brněnské přehradě, prázdninová flotilová plavba s dětmi i bez nich.


Lodě, motorové čluny, jachty, plachetnice – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lodě, motorové čluny, jachty, plachetnice v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lodě, motorové čluny, jachty, plachetnice najdete 70 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 63 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Morava.