Vlhkoměry – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ILABO, spol. s r.o.

Boršovská 2591/71, Kyjov-Nětčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní techniku pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské zařízení. Prodáváme laboratorní přístroje, laboratorní mlýny značek FRITSCH a IKA. Věnujeme se měření velikosti částic.

2Bibetus s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Loosova 262/1, Brno - Lesná Bezdlužná

Prodáváme meteo produkty, vysavače, čističky, zvlhčovače vzduchu, ventilátory, aroma difuzéry, raclette, fondue, teploměry, vlhkoměry, meteostanice, barometry a další meteo výrobky. Provozujeme e-shop, záruční i pozáruční servis.

3TR instruments spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 2697/70, Brno Bezdlužná

Řadíme se mezi přední dodavatele měřicí techniky a systémů pro průmysl, telekomunikace, vědu a výzkum. Za více než 20 let jsme nabrali mnoho zkušeností, které se snažíme uplatňovat ve prospěch našich zákazníků.

4DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 3794/27, Znojmo

Vyrábíme a prodáváme štěpky a palivové dříví. Poradenství pro zpracování a využití biomasy. Výhradní prodej a servis strojů na zpracování palivového dřeva, technologií drcení a třídění odpadů, vlhkoměrů plodin a biomasy, automatických kotlů na biomasu.

5Weton s.r.o.

Vysoušení staveb - Weton s.r.o., dodávka prací i služeb v oblasti sanací vlhkého zdiva. Vysušování zdiva metodou aktivní elektroosmózy. Injektáž vlhkého zdiva.

6Šiška David - Kalist - kalibrační laboratoř

4.9
★★★★★
★★★★★
(44)
Holešov 123, Holešov Bezdlužná

E-shop, prodejna, servis, akreditované kalibrace vah, teploměrů, vlhkoměrů, validace laboratorního zařízení, termostatů, sterilizátorů, lednic, mraznic, thermocyclerů, odstředivek. Provozujeme prodej laboratorní techniky a zákonné revize elektrických zařízení.

7Kuchyňka - Marková Věra1 pobočka

Wolkerova 1607/27 , Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem gastronomického vybavení. V sortimentu se nachází kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přepravu jídla, termosy, nože, teploměry a vlhkoměry. Dále dodává nápojové sklo, plastové pracovní desky, servírovací stolky a pánve.

8Doležal Petr, Ing.

Svatoplukova 2481, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme odvlhčení zdiva metodou Hydropol. V případě zájmu Vás navštívíme, prohlédneme si Vaši stavbu a vytvoříme návrh použití metody Hydropol vedoucí k odvlhčení a následně připravíme cenovou nabídku. nabízíme poradenství v oblasti komplexní sanace vlhkého zdiva. Systém Hydropol řeší odvlhčení…

9Hróz František - Izolace a sanace vlhkého zdiva Hróz

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kramářova 1214/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Izolace vlhkosti, hydroizolační práce. Děláme izolace staveb a také měření vlhkosti staveb.

10Meteoshop.cz1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Loosova 262, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

E-shop zaměřen na teploměry, vlhkoměry, meteostanice, barometry, srážkoměry, větroměry značek TFA, Viking, Garni, Hyundai, Sencor, Oregon, Davis a Technoline.


Vlhkoměry – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vlhkoměry v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vlhkoměry najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.