Tvrdoměry, měřící desky – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1LABOR machine s.r.o.1 pobočka

Hlavní 424, Otice Ověřená

Prodáváme, dodáváme a kalibrujeme zkušební trhací stroje Testometric, tvrdoměry Rockwel, Brinell, Vickers, Scharpyho kladiva, snímače síly a repasované stroje. Naše společnost vybudovala vlastní kalibrační laboratoř, která splňuje nejpřísnější požadavky.

2AZ PROKAL s.r.o.

Srbská 116/4, Brno Bezdlužná

Vybavení a příslušenství pro kalírny, žáruvzdorné koše, dodávky pecí, praček, tvrdoměrů, ochranných nátěrů a pomůcek.

3PROMINENT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma nabízí výrobu, prodej, servis a instalace měřících i zkušebních systémů. Poskytujeme školení technických obsluh a servis dodaných strojů. Nabízíme zpracování různých studií a projektů v textilním, leteckém, farmaceutickém a strojírenském průmyslu.

4TEMPOS, spol. s r.o.

Solná 447, Opava, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme kalibrace tvrdoměrů a zajišťujeme prodej, servis a modernizace zkušebních trhacích strojů, tvrdoměrů a zkušebních lisů, vibrační únavové techniky, vyvažovacích strojů, charpy kladiv.

5MicroGauge s.r.o.

Výroba, prodej, servis a kalibrace měřících zařízení. A to ultrazvukové tloušťkoměry, digitální drsnoměry, defektoskopy, tvrdoměry a průtokoměry.


Firmy v dalších lokalitách


Tvrdoměry, měřící desky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tvrdoměry, měřící desky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.