Nivelační lasery – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1GEOPEN, s.r.o.

Nivelační přístroje a totální stanice, stavební lasery, sestavy pro měření GPS. Geodetické práce, geometrický plán pro katastr nemovitostí.

2Geoteam s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí T. G.…, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vám nabízí široký sortiment stavební a měřící techniky a měřicích doplňků. Od roku 2003 Vám nabízíme to nejlepší pro měření. V našem sortimentu naleznete nivelační přístroje, teodolity, stavební lasery, latě.

3STROJRENT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodařská 143/13, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Firma Strojrent s.r.o. provádí klasické zemní práce většího rozsahu. Skrývky ornic, naložení a převoz zeminy, hloubení výkopů,kompletní výstavba rybníků, příprava pro výstavbu hal včetně provádění násypů a jejich stabilizaci, hutnění, rovnání za pomocí satelitní laserové a nivelační techniky TOPCON…

4HAPER, s.r.o.2 pobočky

Hlinsko pod…, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej stavebnin a stavebního materiálu, prodej a rozvoz písku či opracování dřeva. Poskytujeme poradenství při výběru stavebních materiálů. Půjčovna nářadí a menší stavební mechanizace.

5Geoobchod (centrála Zlín)5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Prostřední 2603, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

GEOOBCHOD je společností, která je tvořena odborníky z oblastí geodézie. Nabízíme nivelační přístroje, teodolity, totální stanice, laserové dálkoměry, GPS a navigace.

6GEOTROP, spol. s r.o.

Prostřední 2603, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Geodetické a kartografické práce. Zajištění inženýrské a zeměměřické činnosti. Prodej a servis nivelačních přístrojů nebo laserových dálkoměrů.

7GEOSTA Ostrava s.r.o.

Provádíme geodetické a geologické práce. Nabízíme vyhotovení mapových podkladů, zjištění a zakreslení sítí či vyhotovení digitálního modelu terénu, podélných a příčných profilů i výpočtu kubatur. Dále prodáváme geodetické přístroje SOKKIA - totální stanice, nivelační přístroje, stavební lasery.

8GEO - STAB s.r.o.

Těšínská 1023, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej stabilizačního materiálu, geodetických přístrojů, totálních stanic, teodolitů, nivelačních přístrojů a rotačních i křížových laserů.

9PRECISIA METIOR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
U Brány 121/9, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme profesionální stavební nářadí. Jsme výhradním dovozcem kvalitních měřidel na stavbu značky STABILA a vrtáků značky HELLER. Dodáváme vodováhy, stavební lasery, laserové dálkoměry, metry, nivelační přístroje a další.

10Melon-geo.cz1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Pražákova 245/8 , Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme geodetické přístroje, lasery, nivelační přístroje a ruční dálkoměry včetně brusek, pil i vrtaček.


Firmy v dalších lokalitách


Nivelační lasery v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nivelační lasery najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.