Metrologie – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1TM Technik s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Křižíkova 2697/70, Brno Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis měřicí techniky. Poskytujeme kalibrační služby.

2DN FORMED Brno s.r.o.

Hudcova 487/76a, Brno-Medlánky
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fittnes centra. V oblasti obchodu pokrývá široký sortiment zboží v několika zdravotnických oborech. V minulém období došlo k výrazné…

3ORGREZ, a.s.4 pobočky

Provádíme služby pro energetiku a průmysl, teplárenství, termovize, chromatografie, PCB, metrologie a monitoring ovzduší. Měření emisí i imisí.

4Český metrologický institut (pobočka Brno)12 poboček

Zabezpečujeme jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické i hospodářské činnosti. Dále provádíme certifikaci referenčních materiálů a ověřování stanovených měřidel.

5PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

Měřicí přístroje MAHR, TESA, MITUTOYO, mobilní stroje FARO, multisenzorové 3D stroje WERTH, mikroskopy VISION, doteky ITP, SW RAPIDFORM. Akreditovaná kalibrační laboratoř - kalibrace délky, úhlu, teploty, tlaku, vah, závaží a momentového nářadí. Vlastníme mobilní laboratoř. Školení Prima Akademie.…

6GAVI - VÁHY, s.r.o.

Prodej, záruční i pozáruční servis vah, vážicího zařízení a registr. pokladen. Kalibrace měřidel hmotnosti. Zajištění úředního ověření. Cejchování vah.Prodej vah s váživosti od 50g až po 100tun od více výrobců v různém provedení.Prodej a montáž vážících zařízení jako jsou expediční terminály,…

7MSP - GLOBAL s.r.o.1 pobočka

Zámecké nám. 26, Frýdek-Místek
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na kalibrace, metrologii a zavádění ISO v metrologii.

8UNIMETRA, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Těšínská 773/396 , Ostrava, Radvanice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše společnost vznikla počátkem roku 1993 a cílem byl prodej měřidel a metrologické vzdělávání. Od roku 1999 jsme začli vydávat vlastní časopis- Metrologie v praxi.Naše kalibrační laboratoř byla založena v roce 2002.

9České kalibrační sdružení

Zabýváme se poradenskou, vzdělávací a konzultační činností v oblasti metrologie.

10Daniel Zindler1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(86)
třída Tomáše Bati…, Zlín, Louky Bezdlužná

Komplexní služby v oblasti metrologie délky, rovinného úhlu, tlaku a teploty. Provádím kalibraci i servis měřidel a měřicí techniky od značek SOMET, MITUTOYO, MAHR, PREISSER, WOLF, KÄFER, PREMA i jiných. Nabízím školení a poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Metrologie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Metrologie najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.