Měřící kolečka – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Geoteam s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí T. G.…, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vám nabízí široký sortiment stavební a měřící techniky a měřicích doplňků. Od roku 2003 Vám nabízíme to nejlepší pro měření. V našem sortimentu naleznete nivelační přístroje, teodolity, stavební lasery, latě.

2PROMINENT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma nabízí výrobu, prodej, servis a instalace měřících i zkušebních systémů. Poskytujeme školení technických obsluh a servis dodaných strojů. Nabízíme zpracování různých studií a projektů v textilním, leteckém, farmaceutickém a strojírenském průmyslu.

3Geoobchod (centrála Zlín)5 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Prostřední 2603, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

GEOOBCHOD je společností, která je tvořena odborníky z oblastí geodézie. Nabízíme nivelační přístroje, teodolity, totální stanice, laserové dálkoměry, GPS a navigace.

4Ing. Zdeněk Kolečkář, CSc.

Kainarova 2671, Brno Bezdlužná

Technické odborné znalecké posudky pro oblasti vytápění a vzduchotechniky, kontrolních měření a regulace.

5QT Technik spol. s r. o.1 pobočka

Těšínská 650/201, Ostrava-Slezská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis strojů a nářadí pro stavby a průmysl. Provozujeme půjčovnu nářadí. V nabídce naleznete ruční, elektrické i pneumatické nářadí, zahradní a lesnické, čisticí, diamantové, svařovací a stříkací techniky, řezné nástroje, stavební chemie, elektrocentrály, stacionární stroje i…


Firmy v dalších lokalitách


Měřící kolečka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Měřící kolečka najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.