Indukční snímače – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Rawet s.r.o.1 pobočka

Čapkova 1941/22, Blansko
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se internetovým prodejem měřící a regulační techniky, převodníků elektrických veličin, převodníků pro kolejová vozidla, snímačů teplot, odporových teploměrů, galvanických oddělovačů.

2Leimbergerová Miroslava, JUDr. - TESA SA

Nabízíme měřící přístroje, techniku a systémy TESA SA.

3FLOMAG s.r.o.

V aleji 180/20a, Brno
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost FLOMAG s.r.o. je přední český výrobce indukčních průtokoměrů. Společnost vznikla koncem roku 1992 a již v následujícím roce uvedla na trh první indukční průtokoměr vlastní konstrukce. Brzy se naše výrobky staly velmi vyhledávanými a prosadily se v celé řadě oborů - vodárenství,…

4MicroComp s.r.o.

Zabýváme se vývojem průmyslové elektroniky na bázi mikroprocesorů a elektroniky k indukčním protokolům.

5AJP - tech spol. s r.o.

Hudcova 533/78c, Brno Bezdlužná

Autorizovaný distributor firem Baumer, Markator, REA JET, Schilling. Průmyslové snímače induktivní (indukční), kapacitní, magnetické, optické, ultrazvukové.

6KONEL s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kamenná 4405, Zlín Bezdlužná

Zaměřujeme se na regulaci, řízení výrobních strojů, dopravníků, automatizaci, vizualizaci lisů atd. Dále aplikace řídících systémů a frekvenčních měničů, diagnostika i archivace průběhu výroby. Mimo jiné vyrábíme sušárny. Nabízíme i indukční snímače, fotoelektrická čidla a koncové spínače.

7Pavlík Rostislav - Kofix

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Mokrá II 353, Mladcová
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti zakázkového značení laserem či mikrobodem, popisování a gravírování. Dále provádíme elektrotechnické značení VIN kódů, sériových čísel, log či značek. Mimo jiné vyrábíme a prodáváme marketingové předměty pro autobazary.

8FLAP spol. s r. o.

Pecháčkova 242, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyvíjíme a vyrábíme řídicí systémy. A to pro obalovny asfaltových směsí či měřicí i řídicí zařízení určené pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu. Dále nabízíme měření hladiny v tancích živice, snímač hladiny horkého kameniva, řízení filtrů, řídící systém Progres.

9TRESTON spol.s r.o.

Vyrábíme a dodáváme zařízení pro měření teploty a tlaku. Na našich webových stránkách nalzenete online katalog, kde si můžete zboží prohlédnout a následně zakoupit.

10Bureš Zdeněk - MĚŘÍCÍ A REGULAČNÍ TECHNIKA

Blümlova 581, Brno Bezdlužná

Firma Zdeněk Bureš, dlouhodobý dodavatel měřící a regulační techniky, již od roku 1991 nabízí kompletní obchodně zásobovací služby v oblasti měření a regulace, klimatizace a průmyslové regulace. Dodávky měřící techniky, regulační technika, servopohony, signalizace, vzduchotechnika.


Firmy v dalších lokalitách


Indukční snímače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Indukční snímače najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.