Umění, umělci a umělecké agentury – Morava

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Kino Lucerna1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1071)
Minská 565/19, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Provozujeme kino Lucerna Brno, poskytujeme dokonalý digitální obraz ve 2D i 3D včetně skvělého zvuku Dolby Digital a Dolby Surround. Naleznete nás také na facebooku. Aktuální program a cenu vstupenek najdete na našich internetových stránkách. Těšíme se na návštěvu!

2Zuzana Mainušová & Marta Seitlová MORAVSKÁ UMĚLECKÁ AGENTURA BRNO

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Anenská 10/10, Brno Bezdlužná

Zajišťujeme vystoupení umělců různých žánrů, programové vstupy, pořady na klíč. Máme exkluzivní zastoupení těchto osobností: Miroslav Donutil a Petr Martinák.

3Městské divadlo v Prostějově, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(322)
Vojáčkovo nám. 218, Prostějov Bezdlužná

Městské divadlo v Prostějově nabízí divadelní představení jak pro veřejnost, tak pro mateřské, základní a střední školy. Vstupenky na představení můžete zakoupit v divadelní pokladně, rezervovat telefonicky, nebo emailem, nebo přes systém Ticketportal. Můžeme Vám nabídnout předplatné. Dále…

4Big band Žerotín Olomouc

Jsme základní umělecká škola Olomouc, která má dlouholetou tradici. V současné době má téměř 1 400 žáku a 70 pedagogů. Mimo individuální výuku, nabízíme také zkušenosti ve větších sborech a orchestrech.

5Cagaš Martin - tetovací studio

nábř.…, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Již 10 let se věnuji tomuto oboru. Nabízím černobílé i barevné tetování. Tetovací motiv si můžete navrhnout, popřípadě máte možnost výběru z naší nabídky.

6Atelier Abakuk - Jaroslav Pecháček

Vyrábíme nábytek ze dřeva, realizuje práci s kulatinou. Dále se zabýváme stavbou srubů.

7Karel Skřivánek- K + P SKŘIVÁNKOVI GALERIE

Zálešná I 1779, Zlín
Otevřeno od 9:00

Provádíme rámování a paspartování. Prodáváme obrazy, grafické listy. Pořádáme autorské výstavy výtvarníků. Prodej olejových maleb, grafických listů, keramiky, plátěných a kartonových paspart. Nabídka rámování do dřevěných a kovových lišt. Nabídka čirého, antireflexního i s UV filtrem skla. Dodávka…

8Adamec Karel - Umělecká Agentura LEV

Realizujeme společenské a kulturní akce. Dále i městské slavnosti, firemní rauty a oslavy výročí. Postavíme pódium, vyhřívané stany a zajistíme umělce. Vše pro hladký průběh akce. Nabízíme také ohňostrojné práce.

9ARTUM-UMĚLECKÁ A HUDEBNÍ AGENTURA

Umělecká a hudební agentura ARTUM působí v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, které pro vás zajistíme od programu vystoupení nejrůznějších umělců, až po catering.

10Rytíři a Lapkové z Vítku

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 685 , Vítkov Bezdlužná

Specializujeme se na městské slavnosti, dobové tržnice a ohňostroje. Dále pořádáme šermířská, taneční, kouzelnická, alchymistická, hudební a divadelní představení.


Firmy v dalších lokalitách


Umění, umělci a umělecké agentury v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Umění, umělci a umělecké agentury najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.