Závitové tyče – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1FABORY Czech s.r.o. (sídlo firmy)2 pobočky

K Letišti 1825/1a, Šlapanice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej spojovacího materiálu a nářadí. Šrouby, matice, podložky, kolíky, závitové tyče. Nabízíme profesionální nářadí Bosch, Tona, Knipex, Stanley, Bahco, Loctite, Fischer, MaxxFast a další.

2Hrabánek šroubky s.r.o.1 pobočka

Čejč 188, Čejč
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky spojovacího a kotevního materiálu pro dřevostavby. Vruty, turbo-šrouby, nerez šrouby, matky, podložky, závitové tyče, hmoždinky, vrtáky, kotouče, chemie a další. IMPORT, velkoobchod, Internetový obchod s Turbo šrouby, stavební vruty Rapid, nerez šrouby, Prodáváme i na Slovensko -…

3reca spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Olomoucká 1185/36, Brno Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej spojovacího materiálu a nářadí.

4DEXIM, spol. s r.o.

DEXIM, spol.s r.o. působí v Brně od roku 1995. Původní sortiment- ocelové a pozinkované plechy, dodávané zákazníkům na Jižní Moravě rozšířila v roce 2001 o široké spektrum spojovacího materiálu. K rozšíření sortimentu nás vedla snaha o zvýšení přitažlivosti naší společnosti pro zákazníky tím, že…

5HPM TEC, s.r.o.

Společnost HPM TEC, s.r.o. působí již od roku 1998. Našim cílem je zajistit pro vás spojovací materiál a služby v oblasti strojírenství. Jakost našich výrobků i služeb vám firma vždy garantuje a z toho důvodu firma v prosinci 2000 zavedla systém jakosti dle normy ISO 9001, který se udržuje a nadále…

6BMKco. s.r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(58)
Štefánikova 283/27, Hodonín
Otevřeno do 16:00

Provozujeme velkoobchod a maloobchod, export, import i e-shop se spojovacím materiálem různých materiálů - šrouby, matice, podložky, kolíky, nýty, závlačky, vruty a závitové tyče.

7HIWIN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Medkova 888/11, Brno-Tuřany Bezdlužná

Česká firma HIWIN s.r.o. je výhradním distributorem lineární techniky pro manipulační a jednoúčelové stroje, CNC zařízení, obráběcí centra, strojní vybavení, těžké řezací stroje, brusky, a spoustu dalších oblastí, které najdete na našem webu. Spolu s výrobky filosofie firmy HIWIN s.r.o.…

8ALBA precision, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šípková 452, Brno Bezdlužná

Naším záměrem je zastupovat firmy, které se vyznačují vysokou kvalitou vyráběných produktů a dlouholetými zkušenostmi. I naší snahou je vytvořit profesionální prostředí a přístup k našim zákazníkům tak, abychom naše zahraniční partnery reprezentovali odpovídajícím způsobem.

9IFEX - PRODUKT s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej akumulátorů. Dále dodáváme ostří na pluhy, náhradní díly na značky Zetor, Horsch, Kühn, Lemken. Dále nabízíme i kloubové hřídele.

10METAL WASHERS, spol. s r.o.

Firma METAL WASHERS, spol. s r. o. byla založena jako výrobně obchodní společnost v roce 1993 a za dobu své existence se stala významným výrobcem a distributorem spojovacího materiálu.


Závitové tyče – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Závitové tyče v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Závitové tyče najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.