Žáruvzdorné výrobky, materiály – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Průmyslová keramika,spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Rájec-Jestřebí 627, Rájec-Jestřebí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a vyrábíme žáruvzdorné materiály. Průmyslová keramika, spol. s r.o. je mladá dynamická firma zabývající se výrobou a prodejem různých typů netvarových žárovzdorných hmot a dílců z nich zhotovených.

2Sklomont Zaoral

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Komárovská 345/14, Brno Bezdlužná

Nabízíme zasklívání. Dodáváme výlohy, dveře, okna, nábytková skla. Vyrábíme zrcadla na míru, montujeme zdarma, akvária, terária. Vybavíme koupelny. Vrtáme, brousíme sklo.

3Jiří Kučera, Kučera a Spol. - sklenářství

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Křížkovského 416/22, Brno, Pisárky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše sklenářství provádí veškeré sklenářské práce, broušení i vrtání skla. Zasklívací služba do bytu, zasklívání izolačním dvojsklem, bezpečnostním kaleným a lepeným sklem a sklem copilit. Montujeme celoskleněné stěny a zrcadlové stěny.

4P-D Refractories CZ a.s., Velké Opatovice2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 218, Velké Opatovice Bezdlužná

P-D Refractories CZ a.s. (dříve Moravské šamotové a lupkové závody a.s.) je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin.

5Kovovýroba Herůfek

4.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Bořetice 445, Bořetice Bezdlužná

Společnost Kovovýroba Herůfek vznikla v roce 1997. Svoji výrobní činnost zahájila v prostorách Zemědělského družstva Bořetice, kde sídlí dodnes. Byla založena Vladimírem Herůfkem, který absolvoval Fakultu strojní VUT v Brně.

6Radek Němec -NEOXA

Nabízíme kusovou a sériovou výrobu z materiálu oxal Al2O3. Výpal při teplotě 1680°C. Výrobky mají vysokou tvrdost, žáruvzdornost, chemickou odolnost, izolační schopnosti. Možno použít v oboru strojírenství, stavebnictví, potravinářství, chemickém průmyslu...

7CAPITAL REFRACTORIES s.r.o.

Provozujeme výrobu žáruvzdorných keramických výrobků.

8JMB-STEEL s.r.o.

Naše firma se zabývá: Výroba, skladování, prodej žáruvzdorných nerezových plechů, kulatin. Výroba, skladování, prodej otěruvzdorné manganové oceli. Skladování, prodej ostatních nerezových a speciálních materiálů. Hlavním cílem naší společnosti je spokojený zákazník.

9REFRASIL, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 720, Třinec Bezdlužná

Společnost vyrábí žáruvzdorné materiály.

10Návrat Jiří - Sklenářství Návrat Jiří & syn

Palackého 314, Fulnek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sklenářství nabízí úpravy skel, zrcadel, vrstvení skla, výrobu i montáž izolačních dvojskel a trojskel s atestem. Dále také rámování obrazů, zasklívání oken, výrobu akvárií a terárií.


Žáruvzdorné výrobky, materiály – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Žáruvzdorné výrobky, materiály v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žáruvzdorné výrobky, materiály najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.