Válcované tyče – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Hrabánek šroubky s.r.o.1 pobočka

Čejč 188, Čejč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky spojovacího a kotevního materiálu pro dřevostavby. Vruty, turbo-šrouby, nerez šrouby, matky, podložky, závitové tyče, hmoždinky, vrtáky, kotouče, chemie a další. IMPORT, velkoobchod, Internetový obchod s Turbo šrouby, stavební vruty Rapid, nerez šrouby, Prodáváme i na Slovensko -…

2HUTNÍ MATERIÁL Břeclav, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Třida 1.máje 1369/9A, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod s hutním materiálem: betonářská ocel + kari sítě, plechy, jekle, rošty, tyče ploché, kruhové, čtvercové, profily IPN, UPN, drát černý + pozink, pletiva. Možnost dopravy a dělení. Prodej technických plynů společnosti LINDE technoplyn a.s. Obchod s kovovým odpadem.

3SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o.2 pobočky

Na prodej tažená ocel, válcovaná ocel, nástrojová ocel, trubky, barevné kovy, hutní materiál.

4rapid trade, s.r.o.

Prodáváme hutní materiál, válcované materiály, profilová a betonářská ocel, nosníky, plechy, trubky, kari sítě, výpalky, výkovky, odlitky, kulatiny, slévárenské vstupní materiály. Nabízíme dělení materiálu a ohýbání betonářské oceli.

5HESCO, s.r.o.3 pobočky

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dobšická 3579/15, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je nákup a prodej hutních materiálů. Výroba rámových a podpůrných lešení a ocelových konstrukcí.

6Hypr Miroslav - Prodej hutního materiálu

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Řeznovice 155, Ivančice Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem a rozvozem hutního materiálu a to již od roku 1990 a od té doby se drží úspěšně na trhu. Jezdí k nám nakupovat, jak vetší firmy, tak i běžní zákazníci.

7HIWIN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Medkova 888/11, Brno-Tuřany Bezdlužná

Česká firma HIWIN s.r.o. je výhradním distributorem lineární techniky pro manipulační a jednoúčelové stroje, CNC zařízení, obráběcí centra, strojní vybavení, těžké řezací stroje, brusky, a spoustu dalších oblastí, které najdete na našem webu. Spolu s výrobky filosofie firmy HIWIN s.r.o.…

8IFEX - PRODUKT s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej akumulátorů. Dále dodáváme ostří na pluhy, náhradní díly na značky Zetor, Horsch, Kühn, Lemken. Dále nabízíme i kloubové hřídele.

9CZ FERRO - STEEL, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
2. května 1548, Napajedla

Naším oborem je velkoobchodní prodej se zaměřením na svařované ocelové přesné trubky a uzavřené profily. Provádíme servisní dělení trubek a tažené oceli. Vlastní výroba disponující technologiemi lakování, lisování, broušení, dělení, ohýbání, svařování, vysekávání.

10FAVEX, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.


Firmy v dalších lokalitách


Válcované tyče v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Válcované tyče najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.