Vakuová kalírna, kalení – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1CZECHmetal spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Libušina 596/60, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost provozuje středisko na zušlechťování kovů. Dále zajišťujeme kalírnu, vakuové kalení, nitridování, cementování, popouštění, tvrdokovové navařování, žíhání, aj. Provádíme i zušlechťování všech druhu materiálů. Nabízíme tepelné opracování dle vlastního požadavku zákazníka.

2HALLAS,s.r.o.1 pobočka

Dražovice 301, Rousínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se laserovému opracování průmyslových a reklamních výrobků. Firma HALLAS, s.r.o. byla založena v roce 2002 a založení předcházela práce s laserem na živnostenský list již od roku 1998. Dnes již více jak 15 let plníme přání zákazníků v oblasti průmyslového a reklamního laserového popisu,…

3Q.I.P. s.r.o.1 pobočka

Sokolova 696/32, Brno Bezdlužná

Zajištění tepelného a chemicko-tepelného zpracování odlitků, obrobků a výkovků. Součásti z konstrukčních a nástrojových ocelí, litin, barevných kovů, slévárenských a tvářených hliníkových slitin. Nabídka kalení, zušlechťování, popouštění, cementování a žíhání oceli a litin.

4Kalírna Zlín - Chytil spol.s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
J. A. Bati 7036, Zlín Bezdlužná

Zabýváme se tepelným a chemicko-tepelným zpracováním kovů. Provádíme kalení, žíhání, zušlechťování, nitridace, karbonitridace, tenifer, oxidace, cementování, nitrocementování, černění, tryskání, omílání, chemofiniš, keramofiniš, rovnání, zmrazování. Naše firma se zabývá tepelným a chemicko-tepelným…

5Jaromír Oškera

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
Sokolská 5625, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství Oškera - sklenářství se šestadvacetiletou tradicí. Vážení obchodní přátelé, či budoucí zákazníci, chtěli bychom Vás touto formou v krátkosti seznámit s našim sortimentem skel a jeho použitím, také s našimi službami, či výrobky. Již dvacet šest let se snažíme vyhovět všem zákazníkům,…

6CENTECH s.r.o.

Velehradská 1433, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádění kovoobráběcích prací na CNC strojích, obráběčské práce, soustružnické práce, frézařské práce, broušení na kulato, broušení na plocho, strojírenská výroba, zpracování kovů, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, svařování konstrukcí, obrábění kovů.

7METAL treatment s.r.o.

Nabízíme kalení a popouštění, zušlechťování, žíhání, cementování, černění, rování i pískování.

8Hercik Alois

Zpracování kovů, kalení a černění.

9MODIKOV, s.r.o.

Výroba šnekových a ozubených kol, šneků a převodovek. Dále CNC obrábění, výroba jedno-účelových strojů, výroba upínacích a jiných přípravků. Mimo jiné provádíme tepelné zpracování kovů - žíhání, cementování a kalení. Montáž strojních celků. Prodej hutního materiálu.


Vakuová kalírna, kalení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vakuová kalírna, kalení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vakuová kalírna, kalení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.