Tvarové výkovky – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KoRaCzech, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Železniční 469/4, Olomouc Bezdlužná

Zabýváme se nákupem a prodejem součástí a menších celků v oblasti strojírenství. Zajišťujeme také zámečnickou výrobu či krytování strojů. Vyrábíme odlitky a výkovky včetně opracování. Nabízíme také svařované konstrukce. Deklarace shody s požadavky zákazníka a nezávislá kontrola dílů.

2DEVIMEX s.r.o.

Společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobní aplikace inovovaných technologií hutnictví a těžkého strojírenství. Nabízí prodej hutních nástrojů a nářadí a provozuje velkoobchod s hutním materiálem. Nabízíme kovové válce, plechy, výkovky, ocel atd. K dalším činnostem patří prodej volně…

3VZV STEEL, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Řeky 843 , Ostrava, Hrabová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem hutního materiálu, především ocelového potrubí s příslušenstvím,tj. ohyby, kolena, příruby, tlaková dna, tvarovky apod. a celých potrubních sítí. Specializujeme se na bezešvé trubky, svařované trubky a potrubní sítě.

4WALIX a.s.

Dodavatel hutních materiálů, ocelových výkovků, ložisek a odlitků.

5TRISOLID s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmídova 798/24, Ostrava Bezdlužná

Jsme malá strojírenská společnost. Naší specializací je svislé soustružení velkých rotačních součástí pro různé obory strojírenství. Dokážeme obrobit i velmi špatně připravené polotovary a poradíme si také s materiály o tvrdosti nad 60 HRC. Naše stroje se vyznačují vysokou tuhostí.

6MSV Metal Studénka, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(23)
R. Tomáška 859, Studénka Bezdlužná

Vývoj a výroba výkovků a komponentů pro kolejová vozidla, nákladní automobily, stavební, důlní i zemědělské stroje. Zabýváme se dělením a ohřevem materiálu, lisováním, tepelným zpracováním, obráběním, svařováním a kováním.

7Řetězárna a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(51)
Polská 48, Česká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme svařované řetězy, příslušenství, výkovky a tažený drát.

8VTP tvarovky s.r.o.

Specializujeme se na zásilkový prodej VODO-TOPO instalačního a montážního materiálu. Nově jsme pro Vás také otevřeli prodejnu na Náměstí 109, 768 05 KORYČANY, kde si veškerý náš sortiment můžete prohlédnout a porovnat např. různé výrobce.


Tvarové výkovky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Tvarové výkovky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tvarové výkovky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.