Tryskání balotinou – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ATOMO PROJEKT s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Bořitov 326, Černá Hora Bezdlužná

Nabízíme prodej termické a chemické odlakování a čištění kovů a odstraňujeme nátěry a laky z výrobků a závěsů a roštů z lakoven a také tryskáme ocelovým abrazivem a korundem a balotinou a děláme tryskání nerezi a barevných kovů a odrezování a žíhání.

2FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Karásek 2244/1c, Brno-Řečkovice a… Bezdlužná

Nabízíme povrchové úpravy nerez materiálů i antikorozní úpravy včetně poradenství. Provozujeme obchod s výrobky značky ANTOX.

3Vladimír Veselý - tryskání kovů

Provádíme tryskání a pískování. Poskytujeme povrchové úpravy materiálů, včetně tryskání, pískování dřeva a metalizaci nátěrů. Specializujeme se na renovace schodů, schodišť, sklepů a vináren. Dále děláme tryskání vinných tanků, mlýnků, nádob, lisů, šneků a beček. Nechte si u nás nacenit …

4JSP METAL SERVICES MORAVA s.r.o.

Javoříčská 542/6, Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Moření a pasivace nerezových ocelí ponorem nebo nástřikem, odmašťování dílů, konzervace povrchu. Tryskání dílů nerezové oceli balotinou. Povrchová úprava nadrozměrných dílů. Flexibilní realizace. Stoprocentní kontrola kvality služby, kvalitní technologické postupy. Výhodné cenové podmínky.

5HP LAK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Střádalů 638/59, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost nabízí průmyslové lakování, logistické služby a tryskání balotinou a výrobků ocelovou drtí.

6Bačovský Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 220 , Fulnek
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na zámečnické práce, kovoobráběcí práce, svařování, vrtání, broušení, ohýbaní a zkružování trubek a profilů. K dalším činnostem patří tryskání balotinou, zabrušování vnitřních rádiusů a povrchová úprava nerezových ocelí.

7Šťastný Jaromír

Provádím tryskání a pískování ocelovou drtí, struskou a balotinou či metalizaci hliníkem a zinkem se specializací na auto a motoveterány.


Firmy v dalších lokalitách


Tryskání balotinou v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tryskání balotinou najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.