Tryskání balotinou – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ATOMO PROJEKT s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Bořitov 326, Černá Hora Bezdlužná

Nabízíme prodej termické a chemické odlakování a čištění kovů a odstraňujeme nátěry a laky z výrobků a závěsů a roštů z lakoven a také tryskáme ocelovým abrazivem a korundem a balotinou a děláme tryskání nerezi a barevných kovů a odrezování a žíhání.

2FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Karásek 2244/1c, Brno-Řečkovice a… Bezdlužná

Nabízíme povrchové úpravy nerez materiálů i antikorozní úpravy včetně poradenství. Provozujeme obchod s výrobky značky ANTOX.

3Vladimír Veselý - tryskání kovů

Provádíme tryskání a pískování. Poskytujeme povrchové úpravy materiálů, včetně tryskání, pískování dřeva a metalizaci nátěrů. Specializujeme se na renovace schodů, schodišť, sklepů a vináren. Dále děláme tryskání vinných tanků, mlýnků, nádob, lisů, šneků a beček. Nechte si u nás nacenit …

4HP LAK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Střádalů 638/59, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost nabízí průmyslové lakování, logistické služby a tryskání balotinou a výrobků ocelovou drtí.

5Bačovský Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1. máje 220 , Fulnek
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na zámečnické práce, kovoobráběcí práce, svařování, vrtání, broušení, ohýbaní a zkružování trubek a profilů. K dalším činnostem patří tryskání balotinou, zabrušování vnitřních rádiusů a povrchová úprava nerezových ocelí.

6Šťastný Jaromír

Provádím tryskání a pískování ocelovou drtí, struskou a balotinou či metalizaci hliníkem a zinkem se specializací na auto a motoveterány.


Firmy v dalších lokalitách


Tryskání balotinou v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tryskání balotinou najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.