Smaltované výrobky – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1SMALTOVNA TUPESY, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Tupesy 345, Tupesy Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu smaltovaných informativních, bezpečnostních, reklamních cedulí a označení domů i ulic. Dále vyrábíme plechové cedule, plechové krabičky či dodáváme plechové podnosy, korbely a potiskujeme sklo, keramiku a porcelán.

2PLASTIMEX Prostějov, spol.s r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sladkovského 3065/14, Prostějov

Domácí potřeby a zahrádkářské potřeby. Nabízíme smaltované a nerezové nádobí, varné sklo a sklo pro domácnost, příbory, nože, nůžky, mlýnky, váhy, žehlicí prkna, výrobky z plastů, dřeva a kovu, přepravky, sudy, hadice, květináče.

3SMALT BRNO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Údolní 410/60, Brno

Zabýváme se výrobou reklamních cedulí, tabulí a plechových pohlednic či podnosů.

4Štalcer Jindřich, Ing.1 pobočka

Výroba a prodej bytových doplňků a dekorací, porcelánových nádob, dóz, zapékacích forem, smaltovaného a skleněného nádobí, drátěných a kovových doplňků, svícnů, hodin, stuh, koberců, vánočních i velikonočních ozdob, přírodních mýdel a kosmetiky i polštářů.

5Kahánková Eliška2 pobočky

Obránců míru 1048/8, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej kuchyňských a domácích potřeb - nerezové, smaltované, skleněné a plastové nádobí, pečicí formy, plechy, varné nádoby, solničky, kořenky, termosky, potřeby do kuchyně i nádobí do mikrovlnek.


Smaltované výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Smaltované výrobky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Smaltované výrobky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.