Řezání kyslíkem – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1ZEROSS - SVÁŘEČSKÉ NAKLADATELSTVÍ

Zabýváme se tvorbou učebních materiálů a pomůcek pro výuku svařování, se zaměřením na výuku svářečů ve svářečských školách, středních školách a středních odborných učilištích, dále pro výuku svářečského personálu.

2KOVOP, spol. s r.o.

Kněžpole 110, Kněžpole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme ohýbání, ohraňování či stříhání a řezání plazmou i kyslíkem s možností vysekávání na vysekávacích strojích. Dále se zabýváme výrobou závěsných dílů na sádrokartony, žaluziových sít pro obilní kombajny i vzduchotechnických lišt a rohovníků.

3DITREX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Za kostelem 448/24, Olomouc Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje na tvarové řezání plechů kyslíkem a plazmou, dělení plechů pálením, CNC řezání a pálení. Vyrábíme tvarové výpalky. Plazmou do 12 mm a kyslíkem do 300mm. Výpalky jsou zbaveny okují po pálení.

4Svářečská škola 111, s.r.o.

Místecká 1138/101, Ostrava - Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Našim klientům zajišťujeme kurzy a školení v oborech svařování, řezání kyslíkem, řezání plazmou, stehování plamenem či zaškolení pájení plamenem. Vše probíhá dle bezpečnostních předpisů a norem ČSN.

5ZOKO , spol. s r.o.

Lomnička 99, Tišnov Bezdlužná

Firma ZOKO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Jednatelem společnosti je Ing. Ilja Krejčí. V současné době má firma 23 zaměstnanců ve dvousměnném provozu. Sídlí ve vlastních prostorách, v Lomničce č.p. 99, asi 2 km od Tišnova.

6Interlaser s.r.o. (S-PLASMA s.r.o.)- EK3 pobočky

Hejnická 66, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a řezání laserem i vodním paprskem. Dále také zajišťujeme povrchové úpravy materiálů ad.

7LH Metal, s.r.o.

Výroba polotovarů - výpalky, výstřižky, trubky. Nabídka stříhání a řezání laserem a kyslíkovým plamenem.

8Kopřiva Milan

Vyrábíme lisovací nástroje a přídavná zařízení k traktorům. Nabízíme plazmové a kyslíkové řezání.

9Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Řipská 1153/20a, Brno-Slatina Bezdlužná

Prodáváme a zajišťujeme servis v oblasti anestézie a monitorování a magnetické rezonance i také spánkové medicíny a oxygenoterapie a OSA a MR a SAS a homecare a také nabízíme dodávání kyslíkových koncentrátorů a pulzní oxymetr do MR a nosní masky a zajišťovací popruhy.

10JAMAVAMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Petrovice u Karviné…, Petrovice u Karviné Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme ploty, brány, zábradlí, pojezdy na brány, balkónová zábradlí, mříže, zahradní lavice, schodiště, ocelové konstrukce a další. Provádíme řezání na pásové pile, nebo řezání kyslíkem.


Firmy v dalších lokalitách


Řezání kyslíkem v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Řezání kyslíkem najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.