Řezání kyslíkem – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1GAMA OCEL, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratislavská 406/4, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na prodej a zpracování otěruvzdorných, vysokopevnostních a pancéřových plechů. Provádíme řezání plazmou a plamenem, ohýbání a ohraňování, zakružování, vrtání, zahlubování a řezání závitů, CNC frézování a svařování.

2KOVOP, spol. s r.o.

Kněžpole 110, Kněžpole
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme ohýbání, ohraňování či stříhání a řezání plazmou i kyslíkem s možností vysekávání na vysekávacích strojích. Dále se zabýváme výrobou závěsných dílů na sádrokartony, žaluziových sít pro obilní kombajny i vzduchotechnických lišt a rohovníků.

3DITREX s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na tvarové řezání plechů kyslíkem a plazmou, dělení plechů pálením, CNC řezání a pálení. Vyrábíme tvarové výpalky. Plazmou do 12 mm a kyslíkem do 300mm. Výpalky jsou zbaveny okují po pálení.

4ZEROSS - SVÁŘEČSKÉ NAKLADATELSTVÍ

Zabýváme se tvorbou učebních materiálů a pomůcek pro výuku svařování, se zaměřením na výuku svářečů ve svářečských školách, středních školách a středních odborných učilištích, dále pro výuku svářečského personálu.

5Svářečská škola 111, s.r.o.

Místecká 1138/101, Ostrava - Vítkovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Našim klientům zajišťujeme kurzy a školení v oborech svařování, řezání kyslíkem, řezání plazmou, stehování plamenem či zaškolení pájení plamenem. Vše probíhá dle bezpečnostních předpisů a norem ČSN.

6ZOKO , spol. s r.o.

Lomnička 99, Tišnov Bezdlužná

Firma ZOKO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Jednatelem společnosti je Ing. Ilja Krejčí. V současné době má firma 23 zaměstnanců ve dvousměnném provozu. Sídlí ve vlastních prostorách, v Lomničce č.p. 99, asi 2 km od Tišnova.

7Interlaser s.r.o. (S-PLASMA s.r.o.)- EK3 pobočky

Hejnická 66, Liberec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a řezání laserem i vodním paprskem. Dále také zajišťujeme povrchové úpravy materiálů ad.

8LH Metal, s.r.o.

Výroba polotovarů - výpalky, výstřižky, trubky. Nabídka stříhání a řezání laserem a kyslíkovým plamenem.

9Kopřiva Milan

Vyrábíme lisovací nástroje a přídavná zařízení k traktorům. Nabízíme plazmové a kyslíkové řezání.

10Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Mírová 1311/9a, Brno - Černovice Bezdlužná

Prodáváme a zajišťujeme servis v oblasti anestézie a monitorování a magnetické rezonance i také spánkové medicíny a oxygenoterapie a OSA a MR a SAS a homecare a také nabízíme dodávání kyslíkových koncentrátorů a pulzní oxymetr do MR a nosní masky a zajišťovací popruhy.


Firmy v dalších lokalitách


Řezání kyslíkem v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Řezání kyslíkem najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.