Příruby – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1AR Brno, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 1166, Miroslav Bezdlužná

Výrobce a dodavatel potrubních součástí. Nabízíme příruby krkové a další potrubní součásti: T-kusy, redukce, desková dna, hrdla, záslepky potrubí a jiné zákazníkem požadované výrobky.

2CzechStar s.r.o.

Naše hlavní činnost spadá do odvětví průmyslových těsnících materiálů a chemicko-technických produktů pro údržbu. Výroba a prodej těsnících materiálů a chemicko-technických produktů pro průmyslovou údržbu a výrobu. Dodáváme ploché těsnění, šňůrové a mechanické ucpávky, maziva, čističe, barvy.

3rapid trade, s.r.o.

Prodáváme hutní materiál, válcované materiály, profilová a betonářská ocel, nosníky, plechy, trubky, kari sítě, výpalky, výkovky, odlitky, kulatiny, slévárenské vstupní materiály. Nabízíme dělení materiálu a ohýbání betonářské oceli.

4TOS ZNOJMO, akciová společnost

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Družstevní 2825/3, Znojmo Bezdlužná

Vyrábíme převodové zařízení. Šnekové, čelní, kuželové i speciální převodovky, variátory a elektropřevodovky. Stavebnicový systém konstrukce skříní, předloh a přírub. Výboj, servis a poradenská činnost.

5MIKRA METAL s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mostní 757/9, Ostrava Bezdlužná

Společnost MIKRA METAL s.r.o. která je na trhu od roku 1992,se zabývá prodejem nerezové oceli. Je součástí AMARI METALS EUROPE od prosince 2013 a rozšířila prodejní sortiment i o hliník.

6FEAS s.r.o.

Marie Steyskalové…, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vyrábíme těsnění, technické textilie a ochranné pomůcky.

7POKORNÝ, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Trnkova 2788/115, Brno Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej průmyslových těsnění, těsnicích desek, pohonů armatur a mechanických ucpávek. Nabízíme plochá přírubová těsnění, termoizolace Powertherm, rotační průchodky, těsnění šroubů a vysokotlaké gufery.

8VAN LEEUWEN PIPE AND TUBE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krátká 753/3b, Vyškov Bezdlužná

Nabízíme ocelové potrubí, příruby, armatury a potrubní uzávěry.

9VN machinery s.r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Nádražní 919, Židlochovice Bezdlužná

Vyrábíme pro různá odvětví průmyslu: automobilový (stroje , jejich komponenty, přípravky, zakázkové díly motocyklů), zdravotnický (stojany pro mikroskopy) , energetický (odlívací formy, přípravky, příruby a redukce technologie jaderných elektráren), stavební (konstrukce, zábradlí atd.), chemický …

10STAPPERT Česká republika spol. s r.o. - Centrála Otmarov1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Otmarov 57, Otmarov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost STAPPERT je v Evropě předním distributorem nerezových tyčí, trubek, plechů a potrubních dílů. Nabízíme široké portfolio korozivzdorných, kyselinovzdorných a žáruvzdorných materiálů v různých jakostech a provedeních. Naše motto je INOX INTELLIGENCE. Poskytneme Vám komplexní krytí Vašich…


Příruby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Příruby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Příruby najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.