Pásová, plochá ocel – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1EIKA ZNOJMO, a.s.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Evropská 6/41, Znojmo-Oblekovice Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků a prodej hutního materiálu. Veškeré železářské zboží, plastové střešní krytiny, klempířské výrobky, plechové dveře. Vyrábíme a prodáváme komponenty pro vinohradnictví, sloupky, kotvy, spony, opěrné tyčky k sazenicím. Provozujeme ve Znojmě vlastní…

2MIKRA METAL s. r. o.

Společnost MIKRA METAL s.r.o. která je na trhu od roku 1992,se zabývá prodejem nerezové oceli. Je součástí AMARI METALS EUROPE od prosince 2013 a rozšířila prodejní sortiment i o hliník.

3STAPPERT Česká republika spol. s r.o. - Centrála Otmarov1 pobočka

Otmarov 57, Otmarov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost STAPPERT je v Evropě předním distributorem nerezových tyčí, trubek, plechů a potrubních dílů. Nabízíme široké portfolio korozivzdorných, kyselinovzdorných a žáruvzdorných materiálů v různých jakostech a provedeních. Naše motto je INOX INTELLIGENCE. Poskytneme Vám komplexní krytí Vašich…

4FAVEX, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.

5Májek Milan - Hutní materiál

Československé…, Slavkov u Brna
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej hutních materiálů, betonářské ocele, trubek, plechů a ohýbaných profilů.

6MORACOP, veřejná obchodní společnost

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Milotice nad Bečvou…, Milotice nad Bečvou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej hutního materiálu. Nabízíme válcované profily, úhelníky, plochou ocel, betonářskou ocel, kari sítě, trubky, plechy a kruhovou ocel.

7Gengela, s.r.o.1 pobočka

3.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Šenkem 2000, Frenštát pod…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí prodej hutního materiálu. Dále nabízí profilové, betonářské, široké a pásové oceli, plechy, trubky a neželezné kovy.


Firmy v dalších lokalitách


Pásová, plochá ocel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pásová, plochá ocel najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.