Ostnaté dráty – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Metaltrade International s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Jihlavská 671/7, Troubsko

Velkoobchodní prodej spojovacích materiálů, ocelových lan, řetězů a příslušenství, tesařského kování, vázacích prostředků, manipulační a závěsové techniky. Výroba a prodej vazáků. Veškerá kování i z nerezu. Přímá distribuce z výroby, příznivé ceny, sortiment skladem, k dodání do 24 hodin, e-shop.

2Poloplastované pletivo a oplocení Tišnov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 280, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní poplastované pletivo od Českého výrobce, vše pro stavbu oplocení - poplastovaná pletiva, poplastované sloupy, lesnická a svařovaná pletiva, branky a brány. Naše firma je na trhu od roku 1990 , proto Vám můžeme kvalifikovaně poradit s výběrem vhodného oplocení. V Tišnově máme…

3Garaj Marian- Ploty Gaves

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Lahoferova 545, Znojmo Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, prodejem a montážemi oplocení. Poskytujeme pletiva a oplocení vysoké kvality. Chcete-li oplotit dům, zahradu, pozemek, nebo komerční prostor, rádi Vám pomůžeme s konzultací a výběrem.

4Matulík Milan - OPLOCENÍ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Jiráskova 910, Tlumačov Bezdlužná

Zboží pro výstavbu plotů, bezpečnostní a lesnická pletiva a chovatelské sítě. Odborné montáže a realizace oplocení na klíč. Zajistíme dopravu až k zákazníkovi.

5Bezděk Pavel - kovovýroba - kovoploty

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ovocná 3500/43, Kroměříž Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou a provádíme montáže branek, brán, vrat, schodišť a zábradlí. Dále, montáží a prodejem poplastovaného a pozinkovaného pletiva, lesnického pletiva, sportovních pletiv a veškeré příslušenství potřebné pro montáž.

6UVAX, s. r. o.

M. R. Štefánika…, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost UVAX se zaměřuje na kovovýrobu se specializací na produkty z kovových a drátěných materiálů pro potravinářský, chemický, farmaceutický i jiný průmysl a pro zdravotnictví. Provádíme výrobu na zakázku.


Firmy v dalších lokalitách


Ostnaté dráty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ostnaté dráty najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.