Ocelové rohože – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KORN, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Zámecká 1, Sokolnice Bezdlužná

KORN spol. s r.o. má sklady a kanceláře v Sokolnicích u Brna a působnost firmy je v rámci celé ČR. Společnost má svoji pobočku také v Kostelci na Hané. Nabízíme dodávky a montáže příslušenství pro železobetonové konstrukce. Půjčovna lešení.

2DIAMANT AK s.r.o.- čistící rohože

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Malínská 816/40a, Brno Bezdlužná

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čisticích zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy, lemovky a další doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže na místě. Nabízené…

3FAVEX, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.

4Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní 3137, Prostějov Bezdlužná

Výztužné svařované sítě do betonu a ocelového výztužného žebírkového drátu.

5BHC Metal s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pivovarská 686, Hradec nad Moravicí Bezdlužná

Naše společnost se zabývá kovovýrobou a stavební zámečnictví. Do našeho výrobního portfolia patří: výroba ocelových schodišť, zábradlí, plotů, posuvných bran atd. Do průmyslu dodáváme manipulační vozíky, pracovní stoly, regály, ochranné hrazení atd.


Firmy v dalších lokalitách


Ocelové rohože v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ocelové rohože najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.