Ocelové rohože – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KORN, spol. s r.o.1 pobočka

KORN spol. s r.o. má sklady a kanceláře v Sokolnicích u Brna a působnost firmy je v rámci celé ČR. Společnost má svoji pobočku také v Kostelci na Hané. Nabízíme dodávky a montáže příslušenství pro železobetonové konstrukce. Půjčovna lešení.

2DIAMANT AK s.r.o.- čistící rohože

4.9
★★★★★
★★★★★
(33)
Malínská 816/40a, Brno Bezdlužná

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čisticích zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy, lemovky a další doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže na místě. Nabízené…

3FAVEX, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.

4OK DELTAMONT s. r. o.

Zabýváme se výrobou a montážemi ocelových konstrukcí těžkých i lehkých, hal pro průmyslovou i bytovou výstavbu. Provádíme výrobu zábradlí, schodišť, ocelových žebříků, poklopů, věšáků, rohoží na obuv i kontejnerů. Nabízíme zámečnické výrobky včetně montáže a s projektovou a výrobní dokumentací.

5Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Dolní 3137, Prostějov Bezdlužná

Výztužné svařované sítě do betonu a ocelového výztužného žebírkového drátu.


Firmy v dalších lokalitách


Ocelové rohože v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ocelové rohože najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.