Ocelové pochůzné poklopy – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Techvaco s.r.o.

Libina 148, Libina Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zpracováním nerezu a výrobou nerezových, žáruvzdorných a hliníkových konstrukcí a dílů. Nabízíme vám nerezové žebříky, sací koše, hliníkové boxy a bedny, zábradlí, nádrže a mnoho dalšího.

2HALYDEX, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U cihelny 757/6, Ivančice Bezdlužná

Děláme ocelové konstrukce pro halové objekty i také průmyslové a dále i keramické pece.

3BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Bratislavská 2808, Břeclav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

4Žiška Zdeněk - kovozámečnictví

Traplice 39, Traplice Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce, svařování nerezových materiálů i svářečské práce elektrodou a plynem či úpravy strojů a zařízení. Vyrábíme ocelová vrata dvou i vícekřídlá včetně zateplení, vjezdové brány dvoukřídlé, posuvné a nesené včetně automatických pohonů či zhotovujeme branky, ploty i oplocení a…

5OK DELTAMONT s. r. o.

Zabýváme se výrobou a montážemi ocelových konstrukcí těžkých i lehkých, hal pro průmyslovou i bytovou výstavbu. Provádíme výrobu zábradlí, schodišť, ocelových žebříků, poklopů, věšáků, rohoží na obuv i kontejnerů. Nabízíme zámečnické výrobky včetně montáže a s projektovou a výrobní dokumentací.

6Karel Kaňák

Zakázková kovovýroba, skříně, ocelové dveře, zábradlí, mříže a vrata. Provádíme opravy nebo rekonstrukce stávajícího vybavení: brány, ploty, ocelová schodiště, přístřešky, lavičky, odpadkové koše, poklopy jímek a jiné.

7ARTFERRUM - Zámečnictví, Kovovýroba

Zámečnické práce- brány, ploty, mříže, vrata,schody, atd. Kovovýroba- výroba komponentů, dílů, ocelových konstrukcí a pod. Svařečské práce- výroba svařenců atd.

8Prchal Karel - zámečnické a svářečské práce

Javorová 766/9, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Karel Prchal nabízí zámečnické a svářečské práce. Vyrábí anténní a satelitní konzole, ocelová schodiště, vrata, brány, zábradlí, poklopy a další.

9BHC Metal s.r.o.

Naše společnost se zabývá kovovýrobou a stavební zámečnictví. Do našeho výrobního portfolia patří: výroba ocelových schodišť, zábradlí, plotů, posuvných bran atd. Do průmyslu dodáváme manipulační vozíky, pracovní stoly, regály, ochranné hrazení atd.


Ocelové pochůzné poklopy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ocelové pochůzné poklopy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ocelové pochůzné poklopy najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.