Kovovýroba – Nový Jičín

1–10 firem z 277 nalezených Filtry

1LUBKAR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Jerlochovice 161, Fulnek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost zaměřená na stavebnictví, výkopové práce, opravy osobních a nákladních vozidel, nákladní autodopravu a nakládání s odpady. Dále provádíme vývoz a čištění jímek. Kontakty a bližší informace o našich nabízených službách najdete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

2alkohol s.r.o. (Nový Jičín)77 poboček

Rybná 650/3, Praha 1
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme on-line prodej alkoholu s expresním dodáním po Praze. V sortimentu u nás najdete degustační a adventní kalendáře, destiláty, vína, šumivá vína, pivo a cidery. Dále mezi naše služby patří gravírování lahví, degustace alkoholu a privátní barmanské služby.

3Auto Kelly a.s. (pobočka Nový Jičín)85 poboček

Hřbitovní 995/3, Nový Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

4K.B.K.-KON, s.r.o.

Štramberská 1587, Příbor
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a zařízení, nástrojů a přípravků pro strojírenskou výrobu. Nabízíme konstrukci obráběcích, svařovacích, montážních i kontrolních a měřicích přípravků.

5Porgest, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Slovanská 1526/38, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se konstrukcí a výrobou auto nástaveb. Provádíme přestavby vozidel dle ADR, montáž ABS, retardérů TELMA, ověřování tachografů, elektrické výbavy. Svařujeme a pálíme na CNC strojích.

6Václavíková Jana - Hanavop.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lesní 2116/57, Nový Jičín
Otevřeno od 8:00

Provoz internetového obchodu. Zabýváme se zakázkovou výrobou, výrobou plastových stojánků, visaček, jmenovek, regálových lišt, a dalšího plastového zboží. CNC + laserové obrábění a tepelné tvarování deskových plastů.

7Seko ZP, s.r.o.

Nádražní 538/29, Odry
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodáváme hadice, a to průmyslové, armované i hydraulické. Jsou vhodné například pro potraviny, abrasivní materiály, oleje, dopravní prostředky, ale také páru a horkou vodu, chemikálie, stlačený vzduch, plyny či svařování. Nabízíme také mikroporézní a pryžové desky, fólie a těsnění.

8KDZ METAL, spol. s r.o.

Masarykova 411, Fulnek
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti kovovýroby a konstrukce. Dále nabízíme poradenství v oboru všeobecného strojírenství. Orientace především na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a technologických celků. Provádíme svářecké a zámečnické práce.

9VPAZ, s.r.o.

Zabýváme se výrobou z kovů dle dokumentace zákazníka s mechanickou montáží. Vyrábíme pro automobilový a zemědělský průmysl.

10YPSILON PLUS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nové město 252/2, Odry
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme nerezový systém EUROTIS pro rozvody vody a pro plynové instalace, kulové kohouty RB, nerezové plynové hadice EUROTISFLEX, úsporná čerpadla ASKOLL. Prodáváme certifikovaný systém podlahového vytápění.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Kovovýroba v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovovýroba najdete 277 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 249 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 83 firem v regionu Nový Jičín.