Kovovýroba – Karviná

1–10 firem z 216 nalezených Filtry

1alkohol s.r.o. (Karviná)77 poboček

Rybná 650/3, Praha 1
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme on-line prodej alkoholu s expresním dodáním po Praze. V sortimentu u nás najdete degustační a adventní kalendáře, destiláty, vína, šumivá vína, pivo a cidery. Dále mezi naše služby patří gravírování lahví, degustace alkoholu a privátní barmanské služby.

2Auto Kelly a.s. (pobočka Havířov, Bludovice)85 poboček

Těšínská 992/1, Havířov, Bludovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

3Zemní a výkopové práce Třinec1 pobočka

Společnost nabízí geodetické, zemní, výkopové, bourací, svářečské práce, realizace inženýrských sítí a hutnické práce.

4BIZOKAM Servis s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Viaduktová 593/17, Český Těšín Bezdlužná

Společnost prodává a distribuuje hutní materiály - betonářská ocel, plechy S 235, S 355, aluminium A8, kari síta, zinek v ingotech, měď katodovanou i ve svitcích a olověné i hliníkové trubky.

5Roman Fujtík- Ploty SAKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládí 1097, Havířov, Šumbark Bezdlužná

Firma prodává a montuje ploty, pletivo (sportovní, pozinkované, chovatelské), sloupky, průmyslové oplocení, podhrabové desky, dřevěné oplocení, poplastované pletivo, pletivo ALU GREEN, zděné oplocení, kované ploty, plastové ploty z recyklovaných plastů, pletivo v rámech, brány a branky. Dále také…

6ND STYL s.r.o.

Česká 1198/2, Havířov, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na strojírenskou a zámečnickou výrobu - výroba pružin, dodávky hydraulických a pneumatických prvků a mazací techniky.

7Košmidrová Dagmar - servis hasicích přístrojů

Zemědělská 148/8, Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na prodej a servis hasicí techniky. K dalším činnostem patří školení v oblasti bezpečnosti práce, povrchové úpravy kovů a plnění lahví CO2.

8NBS Invest, a.s.

Společnost poskytuje služby zaměřené na ocelové konstrukce, dopravu, spedici a stavební výrobu.

9NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.

Společnost nabízí služby v oblasti výroby z nerez oceli, svařování nerezových materiálů, výroby z hliníku a svařování hliníku. K dalším činnostem patří kovovýroba a zámečnictví.

10ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.

Rudé armády 471, Karviná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na výrobu a prodej podélně svařovaných ocelových tenkostěnných profilů a trubek, tenkostěnných profilů otevřených tažených a válcovaných za studena, přesných tažených a kalibrovaných trubek.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Kovovýroba v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovovýroba najdete 216 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 194 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 65 firem v regionu Karviná.