Kotevní technika, kotvy - Uherské Hradiště

1 - 4 firem z 4 nalezených

Železářství Jegla s.r.o.

Staré Město, Brněnská 1509 kontakt +420 572 541 631

Prodáváme hutní a spojovací materiál, kotevní techniku, elektrické a ruční nářadí, druhovýrobky, nástroje, dílenské vybavení, zahrádkářské a hospodářské potřeby, lana, rošty, manipulační techniku, pracovní a ochranné pomůcky, tesařské kování, brusivo, upevňovací techniku, barevné kovy, svařovací materiál, hřebíky, děrované plechy, pneumatické nářadí, pracovní obuv a oděv, zámky, závěsy, kolečka, dřevěné lišty, měřidla, úvazky, vzduchovou techniku, zátky a krytky.

web www.jegla.cz

Kučera Petr - Nářadí Kučera

Uherské Hradiště-Sady, Železniční 165 kontakt +420 572 501 272

Nabídka velkoobchodního prodeje nářadí, nástrojů, kotevní techniky a železářského zboží či brusiv, dlát, diamantových kotoučů, hasáků a kartáčů, kladiv, palic, kleští a pilníků. Dále dodáváme zámky a vložky, vrtáky, šroubováky i závitořezné nářadí a nástroje, metry, svářecí potřeby a jiné. Nabízíme internetový prodej nářadí pro kutily i profesionály.

web www.naradikucera.cz

Fastek spol.s r.o. (pobočka Staré Město)

Staré Město, Luční čtvrť 2050 kontakt +420 573 034 042, (1 pobočka)

Naším oborem je velkoobchodní prodej upevňovací a kotevní techniky, trhacích nýtů, nýtovacích matic a nářadí. Nabídka podložek, šroubů do plechu, metrckých šroubů, univerzálních vrutů, vrutů do dřeva, sádrokartonového programu, závlaček a kolíků.

web www.fastek.cz

MASTRA - ŠIMONÍK, s.r.o. (pobočka Traplice)

Traplice, Traplice 420 kontakt +420 572 572 630, (3 pobočky)

Prodej i dodávka upevňovacího a spojovacího materiálu - šrouby, matice, podložky, závitové tyče, šrouby do plechu, univerzální vruty, nábytkářský program, hmoždinky, kotvy, utahovací hroty, nýty a jiné.

web www.mastrasimonik.cz