Čtvercová ocel – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1EIKA ZNOJMO, a.s.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Evropská 6/41, Znojmo-Oblekovice Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků a prodej hutního materiálu. Veškeré železářské zboží, plastové střešní krytiny, klempířské výrobky, plechové dveře. Vyrábíme a prodáváme komponenty pro vinohradnictví, sloupky, kotvy, spony, opěrné tyčky k sazenicím. Provozujeme ve Znojmě vlastní…

2MIKRA METAL s. r. o.

Společnost MIKRA METAL s.r.o. která je na trhu od roku 1992,se zabývá prodejem nerezové oceli. Je součástí AMARI METALS EUROPE od prosince 2013 a rozšířila prodejní sortiment i o hliník.

3STAPPERT Česká republika spol. s r.o. - Centrála Otmarov1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Otmarov 57, Otmarov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost STAPPERT je v Evropě předním distributorem nerezových tyčí, trubek, plechů a potrubních dílů. Nabízíme široké portfolio korozivzdorných, kyselinovzdorných a žáruvzdorných materiálů v různých jakostech a provedeních. Naše motto je INOX INTELLIGENCE. Poskytneme Vám komplexní krytí Vašich…

4FAVEX, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.

5Májek Milan - Hutní materiál

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Československé…, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej hutních materiálů, betonářské ocele, trubek, plechů a ohýbaných profilů.

6TRISOLID s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmídova 798/24, Ostrava Bezdlužná

Jsme malá strojírenská společnost. Naší specializací je svislé soustružení velkých rotačních součástí pro různé obory strojírenství. Dokážeme obrobit i velmi špatně připravené polotovary a poradíme si také s materiály o tvrdosti nad 60 HRC. Naše stroje se vyznačují vysokou tuhostí.

7FORTE STEEL, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Masarykova 169, Veselí nad Moravou Bezdlužná

Hutní materiály.

8CODEX STEEL s.r.o.

Nabízíme široký výběr z hutních materiálů, jako jsou válcované profily a nosiče, plochá ocel, čtvercová, kruhová a betonářská ocel, trubky a jejich příslušenství, uzavřené a otevřené jeklové profily, ocelové plechy a tvarové výpalky.


Firmy v dalších lokalitách


Čtvercová ocel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čtvercová ocel najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.