Čtvercová ocel – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EIKA ZNOJMO, a.s.3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Evropská 6/41, Znojmo-Oblekovice Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků a prodej hutního materiálu. Veškeré železářské zboží, plastové střešní krytiny, klempířské výrobky, plechové dveře. Vyrábíme a prodáváme komponenty pro vinohradnictví, sloupky, kotvy, spony, opěrné tyčky k sazenicím. Provozujeme ve Znojmě vlastní…

2HUTNÍ MATERIÁL Břeclav, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Třida 1.máje 1369/9A, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod s hutním materiálem: betonářská ocel + kari sítě, plechy, jekle, rošty, tyče ploché, kruhové, čtvercové, profily IPN, UPN, drát černý + pozink, pletiva. Možnost dopravy a dělení. Prodej technických plynů společnosti LINDE technoplyn a.s. Obchod s kovovým odpadem.

3MIKRA METAL s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mostní 757/9, Ostrava Bezdlužná

Společnost MIKRA METAL s.r.o. která je na trhu od roku 1992,se zabývá prodejem nerezové oceli. Je součástí AMARI METALS EUROPE od prosince 2013 a rozšířila prodejní sortiment i o hliník.

4STAPPERT Česká republika spol. s r.o. - Centrála Otmarov1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Otmarov 57, Otmarov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost STAPPERT je v Evropě předním distributorem nerezových tyčí, trubek, plechů a potrubních dílů. Nabízíme široké portfolio korozivzdorných, kyselinovzdorných a žáruvzdorných materiálů v různých jakostech a provedeních. Naše motto je INOX INTELLIGENCE. Poskytneme Vám komplexní krytí Vašich…

5FAVEX, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Hradišťská 98, Buchlovice

Specializujeme se na výrobu, prodej a export a import hutního materiálu. Nabízíme ocelové a nerezové polotovary, přesně tažené trubky, ocelové i duté profily a nerez materiál. Provádíme řezání na CNC strojích.

6Májek Milan - Hutní materiál

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Československé…, Slavkov u Brna
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej hutních materiálů, betonářské ocele, trubek, plechů a ohýbaných profilů.

7TRANSMARK, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hliníky 2370/7, Boskovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí nabízí prodej hutního materiálu. Vybrat si můžete ze široké škály námi nabízených ocelových a nerezových výrobků. Hledáte specialistu na hutní materiál, který Vám nabídne kvalitu a spolehlivost? Pak využijte služeb firmy TRANSMARK, spol. s r.o. – hutní materiál Boskovice.

8TRISOLID s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmídova 798/24, Ostrava Bezdlužná

Jsme malá strojírenská společnost. Naší specializací je svislé soustružení velkých rotačních součástí pro různé obory strojírenství. Dokážeme obrobit i velmi špatně připravené polotovary a poradíme si také s materiály o tvrdosti nad 60 HRC. Naše stroje se vyznačují vysokou tuhostí.

10CODEX STEEL s.r.o.

Nabízíme široký výběr z hutních materiálů, jako jsou válcované profily a nosiče, plochá ocel, čtvercová, kruhová a betonářská ocel, trubky a jejich příslušenství, uzavřené a otevřené jeklové profily, ocelové plechy a tvarové výpalky.


Firmy v dalších lokalitách


Čtvercová ocel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čtvercová ocel najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.