Konkurzy a likvidace společností – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Reality GAIA, spol. s r.o.4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Národní třída 267/16, Hodonín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Realitní kancelář Reality GAIA, spol. s r.o. - realitní služby, nemovitosti, domy, byty. Dále nabízíme dobrovolné dražby, developerskou činnost, restrukturalizace, revitalizace a likvidace firem, poradenskou činnost.

2TOP AUDITING, s.r.o.

Poskytujeme auditorské služby, daňové poradenství a znalecké posudky v oblasti účetnictví.

3TAXPOINT s.r.o.,

Nabízíme daňové poradensví, právní pomoc, finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

4Dano, s.r.o.2 pobočky

Naše společnost se zabývá vedením účetnictví a daňové evidence, mzdovou evidencí, daňovým poradenstvím teprve od roku 2007, ale již dlouho před tímto datem jsme v tomto oboru podnikali jako fyzické osoby. Naší velkou předností je individuální přístup ke klientům tak, abychom nejlépe vyhověli jejich…

5Bibby Financial Services, a.s.

Zajistíme financování vaší firmy na bázi faktoringu, pomůžeme rozjet Vaše podnikání. Factoring, správa a inkaso pohledávek vám umožní okamžitě zlepšit Cash Flow.

6OMEGA, spol. s r.o. - BOZP a PO2 pobočky

Havlíčkova 2957/3a, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost OMEGA s r.o. byla založena v srpnu 1992 jako poradenské centrum v oblasti likvidace a krizového řízení firem z oborů zemědělské prvovýroby, potravinářství a zdravotnictví. O dva roky později jsme začali poskytovat poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a hygieny práce…

7OMEGA, spol. s r.o. - krizové poradenství2 pobočky

Zajistíme pro firmy kompletní krizové řízení, úvodní analýzy, nastavení úspor a nových procesů i právní ochranu, kompletní likvidaci společností a před konkurzní poradenství, insolvenční návrhy. Praxe přes 20 let.

8Ing. Zálešáková Ivana1 pobočka

Likvidace a zakládání společností, insolvenční řízení a návrhy na odlužení. Oceňování věcí movitých.

9STROJE HEINC

Olomoucká 211/17, Horka nad Moravou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem strojů, výrobního zařízení a nadbytečných skladových zásob. Nabízíme zprostředkovatelské služby. V neposlední řadě jsme výhradním zástupcem italské firmy DM2 di Duina Gianfranco.

10Daně, účetnictví, mzdy s.r.o

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1991. Původní nabídka našich komplexních služeb se každým rokem rozšiřuje. Díky našim dlouholetým zkušenostem a propojením s externími spolupracovníky dokážeme nabídnou veškeré služby od založení společnosti až po její likvidaci. Neustále sledujeme aktuální…


Firmy v dalších lokalitách


Konkurzy a likvidace společností v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Konkurzy a likvidace společností najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.