Obnovitelné zdroje energie - biomasa – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1SOLAR BRYKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nové sady 988/2, Brno Bezdlužná Ověřená

Nabízíme fotovoltaické elektrárny, solární panely a nabíjecí stanice pro elektromobily. U nás získáte komplexní služby – od návrhu projektu přes instalaci až po samotné zaučení se systémem. Vyřídíme za vás dotace. Kontaktujte nás. Pomůžeme vám k energetické soběstačnosti.

2AGROINTEG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zemědělská 1665/1, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Výrobce rozmetadel průmyslových hnojiv RAUCH, kompletní sortiment pro rostlinnou výrobu, aplikaci minerálních hnojiv.

3DŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Brněnská 3794/27, Znojmo

Vyrábíme a prodáváme štěpky a palivové dříví. Poradenství pro zpracování a využití biomasy. Výhradní prodej a servis strojů na zpracování palivového dřeva, technologií drcení a třídění odpadů, vlhkoměrů plodin a biomasy, automatických kotlů na biomasu.

4Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

5METAZ s.r.o.

Naše společnost METAZ s.r.o. z Kyjova, v okrese Hodonín, se zabývá výrobou biomasy a substrátů. Provádíme zpracování biomasy pro údržbu zeleně, dodáváme mulčovací kůru, energetickou štěpku, plevy, rostoucí dřeviny, hmoty z průklestů dřevin a slámy. Biomasu rovněž využíváme v tepelném hospodářství.

6EPS, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Pastouškách 205, Kunovice Bezdlužná

Specializujeme se na výzkum a vývoj inovativních technologií, především biotechnologií, dále na realizaci průzkumů znečištění horninového prostředí, stavebních konstrukcí vod a na jejich sanaci, zejména pomocí bioremediačních technologií. Poskytuje služby v oblasti enviromentálních biotechnologií,…

7BROPEL BIOPALIVA s.r.o.

Vyrábíme topné pelety z rostlinných materiálů, konkrétně z biomasy, k výrobě používáme peletizační linky, které jsou určeny k lisování pelet organického původu. Produkty lze využívat jako ekologické palivo, krmivo i stelivo pro hospodářská zvířata.

8GBC Renesys s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U panelárny 551/10, Olomouc Bezdlužná

Společnost GBC Renesys s.r.o. se zaměřuje na rozvíjení možností využití obnovitelných zdrojů energie jako jediné cesty udržitelného rozvoje lidstva. V současné době nabízíme výstavbu solárních elektráren a fotovoltaických zdrojů tepelné enerige z komponentů renomovaných výrobců, které se již v…

9MAXXI - THERM s.r.o.

Poděbradova 2738/16, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme projekční a poradenskou činnost v oblasti energetiky, plynoinstalací, energetických auditů, vzduchotechniky, klimatizací či průmyslového chlazení. Vypracujeme projekty vytápění a větrání do bytů, rodinných i bytových domů, menších provozoven i do velkých staveb a areály.

10Ing. Miroslav Hrdina - Hel

Nakladatelství a překladatelství nabízí technickou literaturu - elektrotechnika a elektronika, obnovitelné zdroje a úspory energie, životní prostředí.


Obnovitelné zdroje energie - biomasa – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Obnovitelné zdroje energie - biomasa v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obnovitelné zdroje energie - biomasa najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.